1. Головна
  2. Кредит на медицину

Кредит на медицину

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 17 червня

Отримати кредит на медицину в Crediton?

Звернувшись за допомогою до медичної установи, не завжди знаєш яким буде рахунок за послуги. Часто, відвідавши одного лікаря, відправляють на консультацію до іншого, призначають аналізи. Всі подібні послуги вимагають додаткових грошових коштів. А що робити, якщо Ви не розраховували на таку суму? Або Вам призначили лікарські препарати, а необхідної суми немає? 

Може, Ваше здоров'я - понад усе і не варто економити на своєму житті?

Медичне обслуговування та хвороби не чекають. У зв'язку з цим, часто, гроші потрібні терміново. Немає часу на відвідування банків і збір довідок з місця роботи або очікування дозволу банку на взяття кредиту. Необхідна сума потрібна тут і зараз. Без зволікань.

Компанія Crediton пропонує кредит на медицину. Його можна використовувати на медичне обслуговування, стоматологію, придбання лікарських препаратів, на операції і навіть на придбання медичної страховки.

Немає необхідності підтверджувати необхідність взяття кредиту наявністю медичних довідок. Без поручителів, без застави, без відмов.

Всього пара хвилин онлайн і потрібна сума вже на Вашому рахунку. Вам необхідний тільки доступ в мережу Інтернет.

Тепер кредит на медицину доступний всім без винятків!

Як отримати кредит на медицину в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит на медицину за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики на медицину протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит на медицину на картку миттєво

Зіткнувшись з нестачею грошей на медичне обслуговування, можна звернутися в компанію Кредитон. Ми надаємо послуги кредитування на медичні послуги.

Для отримання кредиту потрібно скористатися онлайн-калькулятором: вказати відсутню суму і термін, на який необхідна позика. Кредитний калькулятор відобразить суму, необхідну для погашення кредиту. Ніяких додаткових платежів і комісій не буде. Тільки та сума, яку вкаже калькулятор.

Після, необхідно буде заповнити заявку на кредит. В онлайн-заявці вказуються паспортні дані, ідентифікаційний код і номер банківської карти, на яку будуть перераховані грошові кошти.

Заявка на кредит онлайн буде на розгляді лише 5 хвилин та кошти будуть моментально зараховані на Вашу карту.

Особам, які звернулися вперше за кредитом, доступна позика на суму до 4000 грн. терміном на 28 днів. Можлива функція пролонгації. У разі своєчасної виплати медичного кредиту, сума подальшої позики і терміни використання будуть автоматично збільшені.

Надалі можна розраховувати на суму кредитування до 10000 грн. і на термін до 6 місяців, з можливістю пролонгації позики до 3 років.

На які медичні цілі беруть кредити?

Медичний кредит можна оформити задля будь-яких медичних цілей. Для цього не потрібна виписка від лікаря, довідка про хворобу, напрямки або рецепти на лікарські засоби.

Кредит на медицину можна взяти на:

• консультацію медичного фахівця, в тому числі і вузької направленості;

• стоматологічні послуги (терапія, хірургія і ортопедія);

• хірургічні процедури і операції;

• пластичні операції;

• операції по корекції зору;

• аналізи біоматеріалу;

• ультразвукову діагностику, рентген, МРТ, КТ та інші дослідження;

• гінекологічні процедури і операції, в т.ч. пологи;

• медичний туризм;

• придбання медичних препаратів за призначенням лікаря;

• придбання медичної страховки для себе або членів сім'ї;

• оздоровлення організму в санаторії;

• інші медичні послуги.

Перелік можна продовжувати і продовжувати. Ніхто не запросить документального звіту про витрачені кошти. Отримавши кредит на медичні послуги, Ви в праві витратити його в будь-яку галузь медичного обслуговування.

Оформити кредит можна перебуваючи безпосередньо в клініці, аптеці або амбулаторії. Заявка на отримання медичного позики заповнюється онлайн. Немає необхідності відриватися від турбот про своє здоров'я.

Взяти кредит на медицину в містах України

Оформити позику на медицину може тільки повнолітній житель країни. Отримайте потрібну суму, перебуваючи при цьому в будь-якому місті України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей).

Завдяки тому, що всі процеси управління кредитом відбуваються за допомогою мережі Інтернет, зовсім неважливе місцезнахождення. Оформити кредит на медицину, продовжити термін дії або погасити існуючий займ можливо безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті Кредитон.

Оформити позику на медицину можна перебуваючи на робочому місці або під теплою ковдрою переглядаючи улюблений серіал.

Окрім напрямків: "Кредит на медицину" нас ще шукають за тегами: