1. Головна
  2. Миттєвий кредит

Миттєвий кредит онлайн на карту

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 17 червня

Отримати миттєвий кредит онлайн

Тепер з'явилася можливість оформити моментальний кредит онлайн на карту не виходячи з дому!

Раніше потрібно було обирати банк, надавати їм довідки про доходи і працевлаштування, підключати поручителів, вказувати заставу (вартість якої часто і на багато перевищувала отриману суму). При цьому долалися довгі черги і нескінченні дні в очікуванні розгляду кредитного договору. Це все в минулому!

Сьогодні миттєвий кредит на карту - реальність. І цією послугою може скористатися будь-який житель країни - без надання довідок, без гарантів, без застави.

Для ознайомлення з умовами кредитування, компанія Сrediton пропонує скористатися онлайн калькулятором. Ознайомитися з сумою для повернення кредиту дуже просто. Достатньо в кредитному калькуляторі вказати суму, яка необхідна в кредит і термін дії позики. Після цих дій на екрані відобразиться розмір оплати за кредитом в зазначені терміни. Без додаткових платежів і комісій.

У перший раз можна скористатися миттєвим кредитом до 4000 грн. на термін до 28 днів, з можливістю пролонгації. В подальшому, сума позики зростає до 10000 грн. і на термін до 6 місяців. Пролонгація можлива терміном до 3-х років, при умові сплати відсоткової ставки.

Дана опція допомагає переконатися в благонадійності та чесності, як позичальника, так і компанії, що надає кредит. Миттєвий кредит не має на увазі додаткових платежів - ви повертаєте рівно ту суму, яку вказав кредитний калькулятор.

Як отримати миттєвий кредит?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит за 10 хвилин
2
Чекайте схвалення позики протягом 5 хвилин
3
Отримайте гроші на банківську карту миттєво

Моментальний кредит на карту доступний всім особам які досягли 18-річного віку. Скористатися послугами сервісу можуть як пенсіонери, так і студенти, як бізнесмени, так і мами в декреті. Немає ніяких обмежень по роду діяльності, статті, віку і доходу.

Для отримання грошей на карту необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і карту будь-якого банку України, на яку в подальшому буде зарахований кредит.

Отже, оформляючи миттєвий кредит варто заповнити заявку на сайті компанії Crediton. Обов'язково потрібно вказати паспортні дані, ІПН, номер банківської карти, номер телефону та e-mail.

Після відправки заявки, вона направляється на розгляд. Схвалення запиту на кредит надходить впродовж 5 хвилин. Після чого, потрібна сума моментально зараховується на зазначену в заявці карту і готова до використання.

Оформлення кредиту відбувається миттєво в онлайн доступі до мережі Інтернет. Що значно спрощує процедуру взяття позики. Тепер немає необхідності відвідувати банки і фінансові установи! Тепер досить зайти на сайт компанії Кредітон зі свого гаджета. Послуга швидкого кредитування доступна 24 години на добу і 7 днів на тиждень, без прив'язки до Вашого місця перебування.

Миттєвий займ в Crediton

Ніколи не знаєш, коли саме знадобляться додаткові кредитні кошти. А тим паче, не знаєш, яку саме компанію обрати для кредитування. На фінансовому ринку кредитування пропонують багато компаній. Але компанія Crediton має масу переваг.

Давайте розглянемо основні:

✓ Онлайн.

Всі процеси кредитування та управління кредитом відбуваються онлайн. Взяти, продовжити і погасити швидкий позику можна завдяки мережі інтернет.

✓ Миттєвий переказ.

Кредитні кошти моментально зараховуються на карту після схвалення заявки на кредитування. Так само і погашення кредиту відбувається моментально за допомогою сайту Кредітон.

✓ Без поручителів.

Нам не потрібні гаранти Вашої відповідальності та платоспроможності. Ми довіряємо своїм Клієнтам і впевнені в їх чесності.

✓ Без відмов.

98% заявок на моментальний кредит проходять схвалення.

✓ Без довідок.

Не потрібні довідки з місця роботи про офіційне працевлаштування або рівень заробітної плати.

✓ Без кредитної історії.

Навіть при наявності існуючих непогашених кредитів, дозволяється скористатися послугою бистрозайму.

✓ 24/7.

Оформлення моментального кредитування доступно 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Без вихідних і святкових днів.

✓ Чесність і прозорість.

У зазначений Вами термін, Ви повертаєте рівно ту суму, яка була вказана на онлайн-калькуляторі при оформленні позики.

Як повернути погасити кредит?

Компанія Crediton пропонує зручні способи погашення кредиту. Ви можете вибрати зручний для Вас, що дозволить оплатити позику вчасно. Можливий як готівковий так і безготівковий розрахунок.

Передбачені такі види оплати:

  • Готівковий.
  1. Банк. У будь-якому банку України можна оплатити взятий кредит. Для цього потрібно повідомити касиру реквізити компанії Кредітон, номер договору, суму яку хочете внести.
  2. Платіжний термінал. У терміналах iBox, EasyPay і City24 в розділі "Банківські операції" необхідно обрати компанію Кредітон. Після, вказати номер договору і внести потрібну суму.
  • Безготівковий.
  1. Сайт компанії Crediton. В Особистому кабінеті необхідно вибрати "Активні кредити" - "Деталі" - "Погасити". Далі, потрібно вказати суму повернення і вибрати карту з якої буде здійснюватися платіж. Кредит буде погашений моментально, без комісій.
  2. Інтернет-банкінг. Завдяки інтернет-банкінгу, до якого прив'язана Ваша кредитна карта, можна сплатити миттєву позику. Для цього потрібно ввести реквізити компанії Кредітон і вказати суму платежу.
  3. EasyPay. В "Фінансові послуги" необхідно вибрати роздягнений "Погасити кредит". Вибираєте значок Кредітон, вводите номер договору і потрібну суму. Кредит буде погашений моментально.

Тепер немає необхідності стояти в чергах до каси банку.

Взяти миттєвий кредит в містах України

У будь-якому місті України можна скористатися послугою миттєвого позики. Виняток - АР Крим і окремі частини Донецької і Луганської області.

Завдяки тому, що весь процес моментального кредитування онлайн відбувається за допомогою інтернету, то перебувати в тому чи іншому місті немає необхідності. Можна скористатися мобільним інтернетом, Wi-Fi або будь-яким іншим доступом до всесвітньої мережі.

За допомогою сайту можна взяти швидкий кредит, продовжити термін дії позики або погасити його. І не важливо, де саме Ви перебуваєте: вдома, на роботі або на відпочинку. Оформити позику можна в одному місті, а погасити - перебуваючи в зовсім іншій місцевості.

Використовувати кредит онлайн можна в будь-якому місті і для будь-яких цілей: завершення ремонту, на лікування або медикаменти, оплату комунальних послуг, продукти харчування, оплату навчання, подарунки близьким, для подорожей і т.п.

Окрім напрямків: "Миттєвий кредит" нас ще шукають за тегами: