1. Головна
  2. Кредит з 21 року в Україні

Кредит з 21 року в Україні

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 02 березня

Кредит з 21 року в Україні

Зіткнувшись з дорослим життям, не завжди вмієш правильно розподіляти свій бюджет. У разі виникнення фінансових труднощів, звернутися нікуди. Банки не дають кредити, так як вважають молодь неблагонадійними платниками.

Найчастіше, до 21 року, навчання у ВНЗ наближається до свого логічного завершення, а постійної роботи ще немає. Тим більше треба готуватися до іспитів і випускного. А де ж взяти гроші на найкращий випускний костюм або сукню?

Компанія Crediton готова посприяти вирішенню будь-яких фінансових труднощів. Всього пара вільних хвилин, і Ви можете придбати сукню про яку мріяли, або сплатити за контрактом залишок навчання.

Дізнайтеся умови кредитування за допомогою онлайн калькулятора на сайті Кредитон. Для цього, введіть розмір потрібної суми і термін, в який зобов'язуєтеся повернути позику. Кредитний калькулятор моментально відобразить суму до повернення по Вашим умовам.

Отже, в зазначений Вами термін, необхідно буде повернути рівно ту суму, яку зазначить калькулятор під час оформлення позики. Без додаткових платежів і комісій.

Врахуйте, що при першому зверненні за кредитом в 21 рік, максимально доступна сума в позику становить 4000 гривень на 28 днів. При своєчасному погашенні першої позики, сума і терміни кредитування зростають. Другий і наступні рази доступно 10000 гривень на термін до 6 місяців.

Так само, передбачена функція продовження терміну дії кредиту. При виплаті обов'язкових платежів, дата повернення позики може бути продовжена на певний термін.

Тимчасові фінансові труднощі не в праві обмежувати бурхливе і активне молодіжне життя. А з компанією Кредитон можна забути про можливий брак грошей. Лояльні умови кредитування і можливість продовження терміну позики дозволять не турбуватися про кредитний рейтинг.

Як отримати кредит в 21 рік?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит на картку миттєво

Отримати кредит онлайн по досягненню 21 років досить просто. Не потрібно збирати великі пакети документів, надавати інформацію про поручителів і чекати кілька днів дозволу на кредит. Маючи тільки паспорт, ідентифікаційний код і розрахункову карту Ви в лічені хвилини можете оформити бистрозайм з 21 року.

Ознайомтеся з умовами кредитування на сайті Кредитон, за допомогою кредитного калькулятора. Він визначить суму для повернення за Вашими умовами кредитування. Умови позики залежать від суми і терміну використання кредитних коштів.

Після, необхідно заповнити заявку на отримання кредиту. Вкажіть паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок банківської карти, номер мобільного телефону та електронну пошту. Заявка відправитися на розгляд, а Ви можете спокійно займатися звичними для Вас справами.

Схвалення на отримання позики надійде на пошту протягом 5 хвилин, після відправлення анкети. Одночасно із схваленням, на Ваш рахунок надійде вся сума кредиту.

Зверніть увагу, відмови в отриманні позики найчастіше відбуваються через надання недостовірної інформації або через наявність орфографічних помилок. За умови коректного заповнення всіх обов'язкових полів, ймовірність отримання позики для 21-річного становить 99%.

Використовувати кредитні кошти можна на будь-які цілі:

- для подорожей;

- сплати орендної плати;

- оплату навчання у ВНЗ, на курсах, тренінгах або семінарах;

- придбання автобусних і Ж/Д квитків;

- на квитки на фестивалі, концерти та інші заходи;

- ремонт і покупку техніки або гаджетів;

- послуги індустрії естетики та краси (в тому числі оплату роботи тату-майстрів або сплату пластичних операцій);

- на медичне обслуговування (у тому числі оперативне втручання);

- придбання страхових полісів.

Список можна продовжувати нескінченно. Як і на що використовувати отриману суму - вирішувати виключно Вам самим.

Повернути кредитні кошти не складе труднощів. Команда Crediton подбала, щоб платіж можна було зробити усіма доступними способами.

1. В Особистому кабінеті на Кредитон.

2. Платіжний термінал.

3. Інтернет-банкінг.

4. EasyPay.

5. Каса відділення банку.

Для проведення оплати будь-яким способом, будьте ласкаві, уточніть номер договору і платіжні реквізити компанії. Дізнатися дану інформацію можна безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті Кредитон.

Сервіс онлайн кредитування з 21 року доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Без перерв і вихідних.

Взяти позику в 21год в містах України

Швидко оформити кредит з 21 року при наявності мінімального пакету документів можна з будь-якого міста України (окрім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей).

У зв'язку з тим, що вся процедура отримання позики відбувається онлайн, використовуйте мобільний пристрій для отримання потрібної суми. Це дозволяє перебувати в будь-якій точці країни, при цьому займаючись своїми повсякденними справами і не піклуватися про можливі фінансові труднощі.

Процес оформлення кредиту займає лічені хвилини, що дозволяє оформити позику відразу при виявленні потреби в додаткових коштах. Будь-то автозаправка, супермаркет або офіс туристичної компанії - у найкоротші терміни, гроші будуть на Вашому рахунку і моментально готові до використання.

Окрім напрямків: "Кредит з 21 року в Україні" нас ще шукають за тегами: