1. Головна
 2. Кредит на ремонт

Кредит на ремонт

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 19 жовтня

Кредит на ремонт квартири, будинку

Ремонт житла може бути запланованим і екстрений. Екстрений ремонт житла - це ремонт, який необхідно зробити в силу будь-яких надзвичайних ситуацій (наприклад, затоплення, пожежа, прорив труби та ін.). До запланованого ремонту власник готується заздалегідь. Але і в першому, і в другому випадку, виникають ситуації, коли грошей не вистачає і необхідно оформити кредит на ремонт квартири або житла.

Компанія Crediton пропонує оформити кредит онлайн на ремонт житла. Даний кредит можна використовувати на будь-які ремонтні роботи в квартирі або на ремонт заміського будинку.

Для оформлення кредиту на ремонт приватного житла, ознайомтеся з умовами кредитування на сайті Кредитон. Введіть необхідну суму на ремонт і термін, в який зобов'язуєтеся повернути кредитні кошти. Кредитний калькулятор моментально відобразить суму, рекомендовану для погашення позики на ремонт в позначені термін.

Слід врахувати, що звернувшись вперше за допомогою в Кредитон, можна розраховувати на суму не більше 4000 гривень на термін до 28 днів. За умови своєчасного погашення позики, сума кредитування і терміни дії позики збільшуються. Таким чином, при подальшому зверненні, кредит на ремонт житла можна оформити на суму до 10000 гривень і на строк до 6 місяців.

Передбачена система продовження терміну дії кредиту. За умови своєчасної виплати обов'язкових платежів, дату повернення позики можна відстрочити на певний термін.

Весь процес управління кредитом відбувається онлайн безпосередньо на сайті Кредитон. Таким чином, взяти кредит на ремонт, пролонгувати термін дії і погасити позику можна в Особистому кабінеті, за допомогою інтернету на своєму мобільному пристрої.

Сервіс доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Без перерв і вихідних. Оформити позику можна навіть вночі.

Як отримати кредит на ремонт квартири, будинку?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит на ремонт за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на ремонт 5 хвилин
3
Отримайте кредит на ремонт квартири миттєво

Зіткнувшись з необхідністю ремонту приватного будинку, часто не знаєш з чого почати, а тут ще фінанси не дозволяють розгулятися.

Кредитон пропонує вихідні умови на оформлення кредиту під ремонт житла. Немає різниці, що саме запланували ремонтувати. Головне - бажання і доступ в мережу Інтернет.

Для оформлення позики необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і пластикову карту одного з банків країни.

За допомогою кредитного калькулятора знайомтеся з умовами кредитування. Після, заповніть заявку на отримання кредитних коштів. Вкажіть паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок платіжної карти (на неї в подальшому буде зарахована кредитна сума), номер контактного телефону та електронну пошту.

Заявка вирушає на розгляд і протягом 5 хвилин на пошту має прийти схвалення на отримання кредиту на ремонт квартири. Одночасно з дозволом на кредит, на Ваш рахунок буде зарахована потрібна сума, і гроші відразу готові до використання.

У зв'язку з тим, що вся процедура кредитування відбувається віддалено і в лічені хвилини, отримати додаткові кошти можна безпосередньо в будівельному магазині.

Використовувати кошти на ремонт житла можна на:

 • косметичний ремонт;
 • ремонт житлових комунікацій (труб, проводки, пр.);
 • встановлення металопластикових вікон;
 • придбання будівельних матеріалів;
 • покупку предметів інтер'єру та декору;
 • оплату і установку меблів.

Витрачайте кредит на ремонт на будь-які цілі, пов'язані з ремонтом житла та приміщень. Немає необхідності звітувати про виконану роботу або надавати інформацію про закупівлю будматеріалів. Ви в праві розпоряджатися грошовими коштами на свій розсуд.

Повернути кредит на ремонт житла простіше простого. Передбачено 5 зручних варіантів погашення заборгованості:

 1. В Особистому кабінеті від Кредитон;
 2. Платіжний онлайн сервіс EasyPay;
 3. Інтернет-банкінг Вашої платіжної картки;
 4. Платіжний термінал;
 5. Каса відділення банку.

Завдяки тому, що весь процес кредитування відбувається онлайн, погасити кредит, продовжити термін дії або погасити позику можна в будь-який зручний час. Тепер немає необхідності відвідувати фінансові установи, стояти в черзі.

Оформляйте кредит онлайн в лічені хвилини і покращуйте житлові умови як тільки заманеться. Ви можете не відриваючись займатися своїми звичними справами, а розрахунковий рахунок поповнитися потрібною сумою.

Взяти позику на ремонт квартиру, будинки в містах України

Оформити кредит в Кредитон може тільки повнолітній громадянин країни. Взяти кредит на ремонт будинку можна з будь-якого міста України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей).

Для отримання кредиту необхідний тільки доступ в мережу Інтернет. Але за допомогою швидкого і якісного покриття мобільного інтернету, скористатися послугою онлайн кредитування можна з мобільного пристрою. При цьому Ви можете перебувати як в гіпермаркеті будівельних матеріалів, так і серед поля, де планується початок забудови.

Оформляйте і декорують житло на свій смак, не дивлячись не цінники і не обмежуючи себе в польоті фантазії. Найризикованіші рішення часто виявляються найбільш вдалими!

Окрім напрямків: "Кредит на ремонт" нас ще шукають за тегами: