1. Головна
  2. Кредит на ремонт

Кредит на ремонт

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 02 березня

Швидкий кредит для ремонту квартири

Запланований чи екстрений — незважаючи на характер ремонту, через це проходить кожна людина. До планових ремонтних робіт господар будинку готується заздалегідь, у той час як необхідність реновації в екстреному порядку здатна будь-кого застати зненацька. Не виключені надзвичайні ситуації у вигляді затоплення, пожежі чи прориву труби. У будь-якому разі реконструкція потребує інвестицій і часом чималих. Але буває отже реалізації задуманого недостатньо коштів. То чому б терміново не оформити кредит на ремонт квартири, будинку? Чудова ідея!

Взяти кредит онлайн на ремонт житла пропонує компанія Crediton. Отриманий позику можна використовувати для проведення будь-яких робіт з покращення зовнішнього вигляду житла, покупки будматеріалів, оплати послуг будівельників.

Щоб оформити кредит на ремонт приватного житла, спочатку необхідно ознайомитися з умовами запозичення фінансової компанії «Кредитон». Для спрощення процедури скористайтесь онлайн-калькулятором. В одному з полів введіть необхідну суму кредиту, нижче — термін, на який потрібні кошти. Програма автоматично згенерує точну суму, яку потрібно буде внести після закінчення зазначеного часу.

Врахуйте, якщо Ви звертаєтесь до нас уперше, максимальна сума кредиту на ремонт – 4000 гривень, термін – 28 днів. Своєчасне погашення заборгованості дозволить у майбутньому оформити кредит на велику суму до 10000 гривень. При цьому збільшується термін дії позики, до 6 місяців.

Не виключено ситуації, коли віддати борг вчасно не виходить. Зручний онлайн-сервіс простих фінансових послуг Crediton йде назустріч клієнтам і пропонує пролонгацію періоду повернення запозичення. Тобто, крайній термін відшкодування боргу можна перенести.

Всі процеси з отримання, управління та погашення кредитних зобов'язань здійснюються в режимі онлайн на сайті компанії. Для будь-яких операцій користуйтеся особистим кабінетом. При цьому пристрій не має значення: це може бути як смартфон, так і ноутбук чи ПК.

Для Вас ми працюємо в режимі 24/7, у вихідні та святкові дні, без перерв та відпусток. Оформити кредит можна навіть у нічний час.

Що потрібно, щоби отримати кредит на ремонт житла?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит на ремонт за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на ремонт 5 хвилин
3
Отримайте кредит на ремонт квартири миттєво

1. Внести персональні дані до онлайн-анкети на сайті

2. Дочекатися рішення щодо кредитування від нашої компанії

3. Отримати гроші на картку відразу після схвалення

Компанія Crediton чудово розуміє всіх тих, хто зіткнувся з необхідністю робити ремонт за мінімального бюджету або зовсім в умовах його відсутності. Тому ми пропонуємо максимально вигідні умови запозичення для ремонту квартири чи приватного будинку. Неважливо, що Вам потрібно відремонтувати, головне — бажання здійснити це і безперебійне Інтернет-з'єднання.

Паспорт, індивідуальний номер платника податків, пластикова картка будь-якого українського банку – пакет документів, необхідний для отримання позики. Кредитний калькулятор дає можливість відразу оцінити перспективи кредитування, а також власні можливості щодо відшкодування боргу. Внесіть дані з паспорта, ІПН, картковий рахунок, контактний номер та адресу електронної пошти. Все це триватиме від 5 до 10 хвилин. Онлайн-заявка надсилається нам на розгляд. Після чого на Вашу пошту прийде повідомлення про надання кредиту на ремонт квартири. Зазвичай процедура триває трохи більше 5 хвилин. Як тільки Ви побачите «Так» у листі, позика миттєво з'явиться на Вашому балансі. Скористатися ним можна відразу.

Зважаючи на оперативність проведення всіх операцій, а також можливість співробітництва в режимі онлайн, взяти кредит на ремонт будинку або квартири на сайті «Кредитон» можна, не відходячи від каси, прямо в будівельному магазині.

Витратьте позичені гроші на:

• косметичні чи капітальні ремонтні роботи;

• заміну житлових комунікацій (проводки, труб);

• встановлення вікон, внутрішнє та зовнішнє оздоблення;

• придбання будматеріалів, предметів інтер'єру;

• замовлення та встановлення меблів, пошиття текстилю тощо.

Витрачати кредит на ремонт можна на власний розсуд. Від Вас не потрібні будь-які звіти, надання інформації про те, куди витрачені кошти.

Повернути позику на ремонт житла – легко. Скористайтеся одним із 5 способів:

1. через Особистий кабінет на сайті "Кредитон";

2. за допомогою платіжного онлайн-сервісу EasyPay;

3. через Інтернет-банкінг Вашої картки для виплат;

4. за платіжним терміналом;

5. у касі відділення банку.

Завдяки тому, що всі процеси кредитування здійснюються інтерактивно, погашення позики та продовження його терміну — доступні в будь-який час, у будь-якому місці. Крім того, Вам не потрібно йти в банк і стояти у стомлюючих чергах. Просто оформляйте кредит, лежачи на дивані вдома. Скористайтеся миттєвою можливістю покращити свої житлові умови та якість життя.

Де оформити кредит на ремонт квартири, будинки в Україні?

Перевага онлайн-сервісу простих фінансових послуг Crediton — у тому, що ми надаємо кредити повнолітнім громадянам України, які проживають у будь-якому населеному пункті країни. Виняток – Крим, деякі регіони Донецької та Луганської областей. Все, що потрібно, – доступ до Інтернету. Де б Ви не були: в будівельному гіпермаркеті, меблевому салоні, магазині вікон або дверей, салоні декору, - зайдіть в Особистий кабінет на нашому сайті та візьміть потрібну суму на покупку всього необхідного для нового життя!

Окрім напрямків: "Кредит на ремонт" нас ще шукають за тегами: