1. Головна
  2. Кредит на ремонт

Кредит на ремонт

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 07 травня

Взяти терміновий кредит на ремонт будинку

Ремонтом займалося багато людей. Він може довго плануватися, а може знадобитися раптово. Якщо ви довго думали над ремонтом, то швидше за все розрахували фінанси на закупівлю матеріалів та робочу силу. Бувають і непередбачені ситуації (пожежа чи затоплення). Добре мати зайві кошти, які допоможуть впоратися, але іноді ситуація не дозволяє чекати, поки з'являться гроші. Вихід – швидкий онлайн кредит.

Crediton надає кредит на ремонт квартири без зайвих допитів. Витрачайте отримані гроші на покупку будматеріалів, заміну труб, техніки або оплату послуг маляра. Це не має значення.

Процедура отримання позики проста, з алгоритмом дій та умовами компанії, ознайомтеся на сайті. Онлайн-калькулятор допоможе у миттєвому підрахунку суми, яку необхідно відшкодувати після закінчення терміну кредиту. Спочатку введіть бажану кількість грошей у перше поле, а потім дату повернення у друге. Програма врахує відсоток компанії та видасть результат.

Як і в інших фінансових установ, ми маємо умови: при першому зверненні до «Кредитону» дозволено позичати не більше ніж 4 000 гривень, які необхідно відшкодувати протягом 28 діб. Клієнтам вигідно віддавати гроші вчасно, потім відкриється можливість кредиту на ремонт на 10 000 гривень на строк до півроку.

Ми — найкращий фінансовий друг, який дбає про клієнтів. Тому врахували можливість непередбачених обставин, за яких немає шансу погасити позику до обговореної дати. Функція пролонгації доступна для кожного. Час повернення коштів продовжується до нової дати.

Установа працює онлайн, отже, клієнти не ходять до банку і не стоять у довгих чергах. Натомість вони заходять на сайт і швидко оформляють мікропозику, яку потім так само швидко і легко гасять. Для цих операцій використовується особистий кабінет, він відкривається як у комп'ютері, і через телефон.

Команда «Кредитон» дає зворотний зв'язок цілодобово, навіть у вихідні та свята. Оформлення боргу доступне будь-де.

Як отримати кредит на ремонт?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит на ремонт за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на ремонт 5 хвилин
3
Отримайте кредит на ремонт квартири миттєво

15 хвилин часу! 3 кроки до отримання грошей:

1. Заповніть заявку на сайті (менше 10 хвилин).

2. Зачекайте. Співробітники компанії погоджують запит (до 5 хвилин).

3. Перевірте баланс на карті, він збільшиться протягом 1-2 хвилин.

«Кредитон» ставиться з розумінням до труднощів, тому ми готові допомогти, якщо клієнту необхідно зробити ремонт з мінімумом грошей або їх відсутністю. У пропозицію входять найвигідніші умови кредиту на ремонт будинку, квартири чи навіть під'їзду. Не має значення, що потрібно відремонтувати, головне – мати доступ до інтернету та бажання роздобути гроші, з приводу решти не хвилюйтесь.

Отримати кошти можна з необхідним мінімальним набором документів. Туди входить паспорт, ідентифікаційний код та картка (приймаються українські). Для зручності клієнтів на сайті вбудовано калькулятор у відкритому доступі. Він вважатиме підсумкову суму оплати з відсотками, враховуючи кількість зайнятих грошей та термін повернення. Введіть дані документів у відповідні поля, на це знадобиться приблизно 7 хвилин. Ми відразу почнемо розгляд форми, і вже за 5 хвилин рішення прийде на електронну пошту. У разі схвалення, бажана кількість грошей надійде на карту негайно. Користуйтеся засобами у будь-який час або зніміть їх відразу після отримання.

Команда працює онлайн цілодобово та обробляє запити оперативно. Це дозволяє відвідувачам сайту миттєво оформити кредит на ремонт. ви можете зробити це навіть у магазині чи на парковці.

Отриманими фінансами можна розпорядитись на:

• оновлення труб та проводки в будинку;

• придбання меблів чи предметів декору;

• євроремонт чи косметичний ремонт;

• заміну стелі чи підлоги;

• придбання матеріалів для будівництва;

• встановлення та купівлю дверей або вікон.

Crediton надає повну свободу дій, не влаштовуючи допитів та не запитуючи документів, які б підтверджували причину витрачання грошей. Ми працюємо на довірі, тому клієнти можуть розпоряджатися тим, куди ці гроші підуть.

5 способів повернення кредиту на ремонт:

• Готівкою через платіжний термінал.

• Готівкою на касі банку.

• Онлайн. Необхідно скористатися особистим кабінетом на нашому сайті.

• Онлайн завдяки сервісу EasyPay.

• Онлайн. Через програму або інтернет банкінг картки, на яку були нараховані кошти.

Борги онлайн – новий рівень комфорту. Це має безліч переваг, таких як оперативність, нескладність операції, можливість не бути прив'язаним до місця та відсутність необхідності збирати багато документів. Отримати кошти можна навіть удома на дивані, забувши про кілометрові черги біля дверей банку. Не варто упускати шанс взяти кредит на ремонт прямо зараз.

Де можна отримати кредит на ремонт житла в Україні?

Головний плюс онлайн-сервісу Crediton у тому, що кожен повнолітній мешканець України може отримати кредит незалежно від його місцезнаходження. Функція не поширюється лише на деякі території Донецької та Луганської областей та АР Крим. Головне — інтернет, решта не має значення. Стоїте в меблевому і розумієте, що не вистачає коштів на шафу, що підходить до робочого столу? Тепер це не проблема, зайдіть на сайт та отримайте за якихось 15 хвилин. Особистий кабінет - надійне джерело прибутку з невеликим відсотком повернення.

Окрім напрямків: "Кредит на ремонт" нас ще шукають за тегами: