1. Головна
  2. Кредит на техніку

Кредит на техніку

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Кредит на побутову техніку

Техніка має властивість ламатися в самий невідповідний момент. Грошей до зарплати і так не вистачає, і раптом виходить з ладу техніка. Ремонт найчастіше коштує стільки ж, скільки і придбання нового пристрою.

А буває, що заміни потребує техніка, без якої не прожити і дня: холодильник, пральна машина, праска і т.д. Що ж робити? Як вирішити цю ситуацію, коли гроші потрібні терміново?

Отримати кредит на придбання побутової техніки допоможе Crediton. У лічені хвилини, з мінімальним пакетом документів, отримайте всю суму на потрібну техніку. Використовувати кредитну суму можна як на ремонт, так і на придбання нової.

Для оформлення позики знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і платіжна карта одного з банків країни.

Ознайомтеся з умовами кредитування безпосередньо на сайті Кредитон. Для цього, введіть розмір необхідної суми і терміни, в які зобов'язуєтеся повернути позику. Кредитний калькулятор прорахує суму, необхідну для повернення після закінчення терміну кредитування.

Слід зазначити, що сервісом передбачена послуга пролонгації терміну дії позики. Таким чином, при виплаті обов'язкових платежів, термін погашення кредиту можливо продовжити на певний строк.

У перший раз доступне оформлення кредиту на суму, що не перевищує 4000 гривень і на строк не більше 28 днів. При своєчасному погашенні заборгованості, сума кредитування і термін дії позики автоматично збільшується. У наступні рази, Клієнту стає доступно кредитування на 10000 гривень, строком до 6 місяців, з можливістю пролонгації.

Оформити в Києві кредит на побутову техніку можливо з будь-якого куточка країни, цілодобово, без перерв і вихідних. Техніка не вибирає коли ламатися, але тепер виправити ситуацію можна як вночі, так і в святковий день, коли інші фінансові установи не працюють.


Як отримати кредит на побутову техніку?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит на побутову техніку за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики на побутову техніку протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит на побутову техніку на картку миттєво

Отримати кредит на побутову техніку може тільки повнолітній громадянин країни, при наявності паспорта, ідентифікаційного коду та платіжної картки. Без довідок, без офіційного працевлаштування, без прописки.

На рівних умовах з середньостатистичним клієнтом сервісу, оформити позику на техніку можуть і незахищені версти населення: пенсіонери, студенти, особи без роботи, батьки в декреті, особи без прописки. Умови кредитування рівні для всіх.

За допомогою кредитного калькулятора ознайомтеся з умовами кредитування. Після чого, заповніть заявку на отримання кредитних коштів на техніку. В анкеті вкажіть паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок банківської карти (на неї в подальшому будуть зараховані кредитні кошти), номер телефону та електронну пошту.

Інформацію варто заповнювати уважно, так як більшість відмов пов'язана з наявністю граматичних помилок або наданням недостовірної інформації. За умови коректного заповнення заявки, ймовірність отримати схвалення отримання позики на побутову техніку становить 99%.

Розгляд заявки триває не більше 5 хвилин, після чого, на пошту надходить схвалення, а рахунок поповнюється потрібною сумою. Відразу з моменту надходження коштів на карту, гроші готові до використання.


Кредит на техніку можна витрачати на:

- ремонт дрібної і крупної побутової техніки;

- придбання нової техніки.

При оформленні кредиту немає необхідності підтверджувати поломку або необхідність придбання (ремонту) техніки. Досить виявити бажання, заповнити заявку на отримання кредитних коштів і потрібна сума в лічені хвилини виявиться на Вашому рахунку.

Кредитон передбачив кілька варіантів погашення кредиту на побутову техніку, які включають як готівкову, так і безготівкову форму оплати.

Безготівковим способом оплати повернути позику можливо безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті Crediton, за допомогою інтернет-банкінгу платіжної картки, платіжної онлайн системи EasyPay.

Готівкою відшкодуєте займ в касі відділення банку або за допомогою платіжного терміналу.

Слід зазначити, що всі процеси управління кредитом - оформлення кредиту на техніку, продовження терміну дії або повернення позики - доступні безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті Кредитон. Тепер за допомогою мобільного інтернету можна управляти своєю кредитною історією з усіх куточків країни.


Взяти позику на побутову техніку в містах України

Оформити швидкий кредит на побутову техніку можна з будь-якого міста України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей). Взяти кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому.

У зв'язку з розвитком мобільного інтернету, скористатися сервісом Кредитон можна за допомогою мобільного пристрою, без прив'язки до місцезнаходження. Отримання кредиту на побутову техніку можливе безпосередньо в магазині техніки або сервісному центрі.

Більш того, тепер можна оформити кредит, здійснити покупку і доставити необхідну техніку близьким для Вас людям, при цьому перебуваючи в іншому місті. Порадуйте близьких своєю турботою і опікою, де б вони не були. Тим більше, що інтернет-послуги дозволяють це зробити.

Окрім напрямків: "Кредит на техніку" нас ще шукають за тегами: