1. Головна
  2. Експрес кредит на карту

Експрес кредит на карту

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Що таке експрес кредит в Crediton?

Послуга експрес-кредитування приваблює все більше і більше клієнтів. Зіткнувшись з ситуацією, коли гроші потрібні терміново, найчастіше саме експрес кредит може врятувати ситуацію.

Звернувшись в банк за кредитом, необхідно надавати різноманітні довідки, вказувати поручителів і залишати заставу. При цьому, для отримання банківського кредиту, необхідно мати ідеальну кредитну історію, що не завжди реально.

Crediton пропонує своїм клієнтам послугу експрес кредиту на карту. Без довідок та поручителів, з мінімальним пакетом документів.

Для отримання потрібної суми тепер не потрібно стояти в задушливому відділенні банку і готуватися до найгіршого - відмови. Все що необхідно для оформлення експрес-позики - паспорт, ідентифікаційний код і номер банківської карти.

Позика доступна онлайн, що дозволяє взяти кредит на карту за допомогою гаджета в будь-який час доби.

Для ознайомлення з умовами кредитування необхідно скористатися онлайн-калькулятором. Вказавши потрібну суму і термін, на який береться позика, кредитний калькулятор позначить суму до повернення з урахуванням всіх платежів і комісій. Отже, по закінченню терміну кредитування необхідно буде погасити рівно ту суму, яку вказав раніше калькулятор. Без додаткових платежів і комісій. 

Експрес кредит - це моментальні гроші на Вашому рахунку.

Звернутися за кредитом онлайн можна в будь-який момент, коли з'явилася потреба в додаткових коштах. Кредит експрес дозволяє зарахувати на карту потрібну суму в лічені хвилини. Тому, скористатися послугою швидкого кредитування можна перебуваючи біля каси супермаркету або в офісі турагенства.

Всього 3 прості кроки і гроші у Вас на рахунку:

1. Заповніть онлайн-заявку на експрес-кредит;

2. Чекайте схвалення на експрес-кредит впродовж 5 хвилин;

3. Отримайте експрес-кредит на банківську карту.

Немає нічого простішого і швидшого! Використовувати експрес кредит можна відразу після зарахування коштів на рахунок.

Гроші можна витратити на будь-які свої потреби:

• оплату комунальних послуг;

• купівлю продуктів харчування, речей або техніки;

• погашення попередньої позики;

• придбання турпутівки;

• сплату навчання у ВНЗ (курсів, семінарів і т.д.);

• на медичні послуги і лікарські засоби (в тому числі хірургічні операції);

• послуги індустрії краси;

• на пластичні операції;

• оплату ремонту квартири, будинки, техніки або автомобіля.

Даний перелік може розширюватися у відповідності до Ваших індивідуальних потреб. Кредитон не вимагає звіту про те, на що саме були витрачені кошти.

Як отримати експрес-займ в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на експрес кредит за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження експрес кредиту протягом 5 хвилин
3
Отримайте експрес займ на картку миттєво

Для отримання експрес кредиту необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту. Відповідно, швидкозайм може оформити тільки повнолітній громадянин України.

Оформлення експрес-позики займе зовсім небагато часу. Для цього, заповніть заявку на отримання кредиту безпосередньо на сайті Кредитон. У відповідних полях вкажіть паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер рахунку банківської карти, мобільний номер і електронну адресу.

Заявка вирушає на розгляд і впродовж 5 хвилин надходить схвалення на отримання експрес кредиту онлайн. При коректному заповненні даних, ймовірність отримання позики становить 99%.

Варто зазначити, що для осіб, які звернулися вперше, введені обмеження в розмірі кредиту і термін погашення. Таким чином, перший раз можна оформити позику на суму до 4000 гривень на термін до 28 днів. За умови своєчасної сплати експрес кредиту, в наступні рази, доступна сума кредитування до 10000 гривень і на термін до 6 місяців. Передбачена можливість пролонгації швидкозайму, при виплаті обов'язкових платежів.

Отримати кредит, продовжити або погасити позику можна безпосередньо на сайті Кредитон.

Як погасити експрес-займ в Crediton?

Повернення експрес-кредиту не складе труднощів. Погасити займ можливо будь-яким зручним способом.Розглянемо варіанти повернення коштів:

Готівковий спосіб оплати:

1. Каса найближчого відділення банку. Для проведення оплати, повідомте касиру банківські реквізити Кредитон, номер договору і внесіть суму оплати.

2. Платіжний термінал. У будь-якому платіжному терміналі, в розділі "Банківські послуги", необхідно знайти Кредитон. Вкажіть номер договору і внесіть необхідну суму.

Безготівковий спосіб оплати:

1. "Особистий кабінет" на сайті Crediton. У розділі "Мої кредити" натисніть "Погасити" і виберете карту для оплати. Введіть суму повернення і оплатіть експрес-кредит.

2. Платіжний сервіс EasyPay. У розділі "Банківські послуги" необхідно вибрати компанію Кредитон. Вкажіть номер договору і внесіть потрібну суму.

3. Інтернет-банкінг. За допомогою банкінгу, до якого прив'язана карта можна зробити платіж по кредиту. Для цього введіть платіжні реквізити Кредитон, номер договору і вкажіть суму повернення.

З платіжними реквізитами компанії Crediton і номером договору можна ознайомитися безпосередньо на сайті компанії і в "Особистому кабінеті".

У разі виникнення труднощів або додаткових питань, зв'яжіться з нашим контакт-центром за номером телефону: 0 800 330 273.

Взяти експрес кредит в містах України

Всі процеси управлінням експрес-кредитом налаштовані таким чином, що скористатися ними можна з будь-якого міста України (окрім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської області).

У зв'язку з розвитком мобільного інтернету, отримати доступ на сайт компанії Кредітон не складе ніяких труднощів. Таким чином, взяти експрес займ можна в будь-якій точці країни, при цьому займаючись своєю улюбленою справою. Наприклад, взяти кредит можете катаючись на лижах в Буковелі, а погасити експрес-займ - спускаючись по Потьомкінських сходах в Одесі.

Ніякі фінансові труднощі не в праві обмежити бажання подорожувати, розвиватися і реалізовувати мрії!

Керуйте своєю кредитною історією за допомогою гаджета з будь-якої точки країни!

Окрім напрямків: "Експрес кредит на карту" нас ще шукають за тегами: