1. Головна
  2. Кредит по паспорту

Кредит по паспорту

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Оформити кредит за паспортом в Crediton?

Існує думка, що при оформленні кредиту необхідний великий пакет документів. З Crediton це не так! Гроші в борг по паспорту - це реальність!

Немає необхідності збирати нікому не потрібні довідки та інші документи. Маючи тільки паспорт, Ви в лічені хвилини можете оформити кредит на будь-яку суму. Отримайте кредит за паспортом на карту в мінімальний термін.

Зіткнувшись з тимчасовими фінансовими труднощами, немає особливої можливості збирати документи і вистоювати черги в фінансових установах. Гроші потрібні тут і зараз.

Завдяки новому сервісу від Crediton, отримати потрібну суму на карту простіше, ніж міркувати де дістати готівку. Більш того, для оформлення кредиту не потрібно виходити з квартири або залишати звичну обстановку.

Ознайомитися з умовами кредитування можна безпосередньо на сайті Кредитон. Для цього, потрібно скористатися кредитним калькулятором. Онлайн-калькулятор дуже простий у використанні. Необхідно у відповідних осередках вказати потрібну суму і термін, на який потрібні додаткові кошти. Калькулятор в лічені хвилини прорахує суму до повернення за позикою.

Слід зазначити, що звернувшись вперше, сервіс дозволить скористатися сумою до 4000 грн і на термін до 28 днів. При своєчасному погашенні заборгованості, сума і термін кредитування зростають. Таким чином, в наступні рази можна скористатися сумою до 10000 грн на 6 місяців. Можлива послуга пролонгації кредиту за умови своєчасної оплати обов'язкових платежів.

Всі процеси кредитування налаштовані таким чином, що для здійснення будь-якої операції по позиці необхідний мати тільки доступ в мережу Інтернет.

Для оформлення кредиту знадобитися паспорт, ідентифікаційний номер та пластикова карта будь-якого діючого банку України.


Як оформити кредит за паспортом в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит по паспорту за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики по паспорту протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит по паспорту на картку миттєво

Оформлення кредиту онлайн займе зовсім небагато часу. Головне, необхідно мати вільний доступ до інтернету.

Отримати в позику суму може будь-який повнолітній громадянин країни. Ознайомившись з умовами кредитування, слід заповнити заявку на отримання кредиту.

Для заповнення заявки на кредит необхідно буде надати паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер банківської карти, номер мобільного телефону та електронну пошту. Всі дані необхідно ввести у відповідні поля на сайті Кредитон.

Після заповнення анкети, вона автоматично відправляється на розгляд. За умови коректного заповнення заявки, ймовірність схвалення по кредиту складе 99%.

Отримавши схвалення на отримання кредитних коштів, на зазначену в заявці карту сума моментально зараховується на вказаний рахунок. Гроші відразу готові до використання.

Основною причиною використання кредиту онлайн є те, що споживачеві не потрібно пояснювати на що конкретно потрібні гроші.


Отриману в позику суму можна використовувати на будь-які свої потреби:

- оплата комунальних платежів;

- погашення орендної плати;

- погашення попереднього кредиту;

- медичні послуги, в тому числі хірургічні та естетичні операції;

- придбання медикаментів;

- покупка продуктів харчування, техніки та ін .;

- ремонт техніки і автомобіля;

- оплату навчання у ВНЗ, на курсах або семінарах;

- відпустка і подорожі.

У зазначені раніше терміни, необхідно повернути позику. Це не складе особливих труднощів, так як співробітники Crediton потурбувалися про те, щоб повернути гроші можна було зручно та за допомогою будь-якого відомого способу оплати.

Таким чином, повернути гроші можна готівковим способом оплати, за допомогою платіжного терміналу або каси відділення будь-якого українського банку. Безготівкова форма оплати доступна за допомогою інтернет-банкінгу до якого прив'язана Ваша банківська карта, платіжного інтернет-сервісу EasyPay або безпосередньо в Особистому кабінеті сайту Кредитон.

Оформити і погасити кредит тепер можна при наявності тільки паспорта. Без довідок від роботодавця, без черг, без витрачання особистого часу.

Кредитні кошти доступні особам без прописки, без офіційного працевлаштування та навіть безробітним. Маючи непогашені кредити і при наявності поганої кредитною історії можливо оформити позику онлайн на карту без паспорту.

Для оформлення даного виду кредитних послуг ніякої ролі не грає вік Клієнта. Скористатися сервісом може будь-який житель країни від 18 до 60 років.


Взяти кредит за паспортом в містах України

Послуга кредитування без паспорта доступна всім жителям країни з будь-якого міста України (крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської областей). Без прив'язки до місцезнаходження на всіх етапах кредитування. Таким чином, оформити кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому.

Тепер отримати кредитні кошти можна в будь-якому місці. Будь то улюблений диван, каса супермаркету або турагенство - без різниці. Для оформлення кредиту за паспортом необхідний тільки вільний доступ в інтернет.

Завдяки розвитку мобільного інтернету, доступ у всесвітню мережу вже можливий за допомогою будь-якого мобільного пристрою. Тепер гроші можна отримати перебуваючи в будь-якому місці, займаючись своєю улюбленою справою.

Окрім напрямків: "Кредит по паспорту" нас ще шукають за тегами: