1. Головна
  2. Цілодобовий кредит

Цілодобовий кредит

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 19 жовтня

Як отримати цілодобовий кредит в Crediton?

З розвитком технологій, все більше і більше компаній переходить на простори Інтернет. Що дозволяє зробити продукт більш доступним. Так, за допомогою інтернет, Клієнт може скористатися послугою або продуктом з будь-якої точки світу і в будь-який час доби. Це мінімізує контакти, формує споживчий попит і зменшує витратність бізнесу.

Фінансова сфера - не виняток. Все більше і більше людей з небажанням беруть споживчі кредити безпосередньо в банках. Найчастіше відлякує необхідність довідок, обов'язковість застав і поручителів. Підписання договору і схвалення кредиту - процедури не особливо швидкі.

Що ж робити, коли гроші потрібні тут і зараз? Не залежно від робочих годин і святкових днів. Рішення є!

Crediton дозволяє скористатися швидким кредитом 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Без поручителів і без довідок. Немає потреби у відвідуванні банківських установ або взагалі виходити з дому. Необхідний тільки доступ в мережу Інтернет.

Таким чином, ми пропонуємо скористатися цілодобовим швидким кредитом онлайн особам, які досягли 18 років. У будь-який день тижня і в будь-який час можна оформити кредит онлайн на суму до 10000 грн. Термін дії кредиту може досягати 6 місяців, з можливістю пролонгації до 3 років.

У перший раз кредит надається на суму до 4000 грн., строком на 28 днів. Це дозволяє Клієнту ознайомитися з умовами та процесом кредитування без будь-яких ризиків.

Маючи лише доступ в Інтернет, можна отримати необхідну суму в лічені хвилини. Для цього не потрібно кудись дзвонити. Просто зайшовши на сайт і заповнивши форму заявки Ви отримуєте необхідні грошові кошти на свою банківську карту. І фінансові труднощі - наче й не було!

Оформлення кредиту ще ніколи не було таким швидким і доступним. Ви можете в цьому переконатися самі!

1
Заповніть онлайн заявку на цілодобовий кредит за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на картку протягом 5 хвилин
3
Отримайте цілодобовий кредит на картку миттєво

Де б Ви не знаходилися, для Вас доступна послуга цілодобового кредиту. Оформити позику можна з будь-якої точки країни, в будь-який час доби. Основна і, мабуть, єдина вимога - повноліття. 

Отже, скористатися кредитом можуть виключно особи, які досягли 18-річного віку.

Перелік документів для отримання цілодобового кредиту:

• паспорт громадянина України;

• ідентифікаційний код;

• банківська карта будь-якого українського банку.

Відвідавши сайт компанії Кредитон, в кредитному калькуляторі необхідно позначити суму кредитування і термін на який потрібні кошти. Після чого, на екрані відобразиться сума, яку необхідно буде повернути по закінченню терміну кредитування.

Далі заповнюється заявка на оформлення кредиту. У ній заповнюються паспортні дані, ІПН і вводиться номер банківської карти, на яку в подальшому прийде зазначена сума грошей. Заявка буде на розгляді протягом 5 хвилин і після її задоволення потрібна сума буде автоматично зарахована на Вашу кредитну карту.

Без надання довідок, без поручителів, без застави майна. Все швидко і надійно!

Весь процес управління кредитом можна так само здійснювати за допомогою сайта. Наприклад, погасити кредит або пролонгувати його дію. Ці опції доступні в Особистому кабінеті.

Немає необхідності відвідувати банківські установи, прив'язуватися до графіка роботи банку або шукати платіжні термінали. Для використання цілодобового кредиту потрібен лише вільний доступ в Інтернет, який можна здійснити за допомогою будь-якого гаджета.

Погасити кредит можна будь-яким зручним способом: на сайті Crediton, за допомогою інтернет-банкінгу, за допомогою платіжної будь-якої системи, у відділенні будь-якого банку України або в будь-якому платіжному онлайн-сервісі (наприклад, EasyPay). Це дозволяє не бути прив'язаним до відділень компанії або банківських установ. І завдяки цьому, повернути кредит можна так само у будь-який час доби.

Тепер не треба збирати довідки і шукати найбільш вигідні умови кредитування. Не потрібно придумувати коли, як і кому віддавати взятий кредит. Досить просто зайти на сайт компанії Кредитон.

Управління кредитом ще не було таким простим. Оформити кредит і навіть погасити його тепер можна хоч вночі, перебуваючи в ліжку під улюбленою теплою ковдрою. Без прив'язки до місця розташування і часу доби.

Взяти кредит 24/7 в містах України

Компанія Crediton пропонує скористатися послугами кредитування 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Завдяки тому, що весь процес кредитування відбувається на сайті компанії, взяти кредит і погасити його можна з будь-якої точки України (крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської областей).

Зовсім не важливо, де саме знаходиться людина, час доби і день тижня. Послуга доступна в святкові дні і нічний час доби. Для отримання кредиту потрібен лише доступ в мережу Інтернет.

Швидко взяти цілодобовий кредит не виходячи з дому, без відмов, без поручителів і без довідок - тепер реальність. І скористатися даною послугою може будь-хто, без будь-яких обмежень.

Ми готові допомогти вирішити будь-які фінансові труднощі!

Окрім напрямків: "Цілодобовий кредит" нас ще шукають за тегами: