1. Головна
  2. Цілодобовий кредит

Цілодобовий кредит

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Цілодобовий кредит CREDITON

Фінансова компанія "Кредитон" пропонує послуги мікрофінансової організації для клієнтів. Калькулятор на сайті допоможе підібрати оптимальні умови фінансової підтримки від 500 грн до 28 днів.

Автоматизована система розгляне кредитну заявку, повідомить вас електронною поштою про рішення. Отримати може будь-який клієнт, навіть із “поганою” кредитною історією.

Отримати цілодобовий кредит

Компанія CREDITON робить послуги доступнішими. Замовити позику можна з будь-якого місця, де є Інтернет. Для отримання фінансової підтримки достатньо мати будь-який гаджет.

Споживчі позики у звичайних банківських установах втрачають популярність. Це зумовлено жорсткими рамками. Отримати гроші в банку зможе далеко не кожен, а КВ тут відіграє важливу роль. CREDITON - компанія, що надає підтримку на лояльних умовах без жорстких обмежень.

Кредит у будь-який час доби

Терміново треба гроші? Є рішення – наша платформа. Сервіс працює незалежно від свят та робочих годин – 24/7. Оформлення без поручителів та довідок про доходи. Вам не доведеться відвідувати офіси банківської установи – використовуйте доступ до Мережі та смартфон.

Умови:

• вік від 18 років;

• сума - до 10 тис., період до 28 днів з можливістю пролонгації до 3-х років;

• первинна сума – до 4 тис. до 28 днів включно;

• оформити онлайн можна будь-коли доби.

Більше не треба нікуди дзвонити. Скористайтеся калькулятором, заповніть заявку та отримайте кошти на картку будь-якого банку за 5 хвилин. При повторному обігу сума та термін погашення буде збільшено.

Швидке та доступне оформлення кредиту

Чекати не доведеться. Схвалення швидке. Отримати кредит у три кроки:

• заповнити онлайн-заявку за 10 хвилин;

• одержати результат за 5 хвилин;

• миттєво одержати кошти на банківську картку.

1
Заповніть онлайн заявку на цілодобовий кредит за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на картку протягом 5 хвилин
3
Отримайте цілодобовий кредит на картку миттєво

Нарахування в будь-якій точці країни - ви самі вибираєте час, коли отримаєте кошти на картку онлайн. Головна вимога - повноліття. Користуватися послугами позики можуть лише клієнти, які досягли 18 років.

Які документи:

• паспорт громадянина України;

• номер платника податків - ІПН;

• банківська картка будь-якого з українських банків.

На сайті "Кредитон" у калькуляторі потрібно вказати суму, термін погашення. Сервіс автоматично вирахує кінцеву кількість, яку потрібно повернути.

Далі потрібно заповнити швидку заявку на отримання. У ній зазначаються паспортні дані, ІПН, номер пластику. Заявка розглядається протягом 5 хвилин. Після ухвалення гроші автоматично зараховуються на вказану картку.

Чому варто взяти кредит у CREDITON?

Без довідок про доходи, поручителі, заставу майна. Отримуйте гроші швидко та комфортно. Управління позикою через особистий кабінет на сайті. Тут же можна погасити зобов'язання у зручний спосіб, замовити пролонгацію.

Не відвідуйте офіси банків, підлаштовуйтесь під графік роботи - самі вирішуєте, коли і скільки отримаєте кошти. Для оформлення лише доступ до Інтернету та гаджет: комп'ютер, планшет, смартфон. Погасити зобов'язання такими способами:

• на сайті "Кредитон";

• через онлайн-банкінг;

• за допомогою платіжної системи;

• у відділенні банку;

• через EasyPay.

Закривати зобов'язання перед МФО можна будь-коли. Це дозволить уникнути прострочень, за які надалі нараховуються штрафні санкції, пеня та підвищена відсоткова ставка.

Взяти цілодобовий кредит у містах України

МФО "Кредитон" надає послуги кредитування 24/7. За рахунок онлайн оформлення можна взяти в будь-якій точці України. Винятки ― АР Крим, Донецьк та Луганськ.

Послуга доступна незалежно від місцезнаходження клієнта та часу доби. Кожен зможе отримати гроші. Головне – підключення до Інтернету.

Окрім напрямків: "Цілодобовий кредит" нас ще шукають за тегами: