1. Головна
  2. Кредит без банку

Кредит без банку

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Як отримати кредит без відвідування банку в Crediton?

Зіткнувшись з тимчасовими фінансовими труднощами, складно зорієнтуватися і зрозуміти, що необхідно зробити для вирішення проблеми. Друзі та родичі перебувають приблизно в такій же ситуації. Залишається звертатися в банки за кредитом.

Відвідавши банк і довідавшись про умови кредитування, виявляється що оформити кредит не так вже й просто.Кредитування в банку передбачає:

- великий пакет документів;

- необхідність довідки з місця роботи;

- призначення поручителів;

- заставу майна або внесення застави;

- схвалення кредитування триває близько тижня;

- вичитування банківського договору;

- наявність позитивної кредитної історії;

- неможливо оформити невелику суму в борг.

Взяти кредит онлайн цілодобово без банку - це вже реальність! Crediton пропонує вигідні умови кредитування без банку. Отримати позику можна в лічені хвилини з мінімальним пакетом документів, без поручителів і застав.

Для оформлення мікропозик необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і платіжну карту будь-якого банку України.

Ознайомитися з умовами кредитування можна за допомогою онлайн-калькулятора. Ввівши у відповідні рядки суму кредиту і термін його дії, кредитний калькулятор відобразить суму, яку необхідно буде повернути по закінченню терміну кредитування. Без додаткових платежів і комісій.

Звернувшись вперше, кредит доступний на суму до 4000 грн на термін не більше 28 днів. У разі, якщо повернути позику в зазначений час не виходить, э можливість скористатися послугою пролонгації кредиту.

При своєчасному погашенні кредиту без банку, сума і термін наступного позики збільшуються. Таким чином, вдруге можна оформити позику на суму до 10000грн. і на термін до 6 міс. (з можливістю пролонгації).

Оформити кредит без банку можна на будь-яку суму. Економте час і гроші! Тепер взяти кредит можна онлайн, не виходячи з дому.


1
Заповніть онлайн заявку на кредит без банку за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на картку протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит без банку на картку миттєво

Отримати кредит без банку можна в лічені хвилини. Для оформлення позики потрібно мати паспорт, ідентифікаційний номер та пластикову карту одного з банків країни.

Використовувати мікропозику можуть тільки повнолітні громадяни України. Немає обмежень за віком і родом діяльності. Мікрокредитуванням вже користуються студенти, пенсіонери, безробітні і навіть бізнесмени. Оформлення кредиту займає зовсім небагато часу.Для отримання необхідної суму потрібно зробити кілька простих кроків:

1. Скористатися кредитним калькулятором, для ознайомлення з умовами кредитування.

2. Заповнити заявку на оформлення кредиту. В анкеті необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, номер банківської карти, електронну пошту і номер мобільного телефону.

3. Зачекати схвалення заявки. Найчастіше, дозвіл на кредит отримують 99% користувачів.

4. Після підтвердження заявки, потрібна сума моментально зараховується на карту, а кошти готові до використання.

Кредитні гроші можна використовувати на будь-які потреби. Від оплати комунальних послуг, до придбання автівки.

Маючи погану кредитну історію можна скористатися послугами позики без банку. За допомогою швидкого кредиту Ви вправі погасити діючі кредити.

Сервіс налаштований таким чином, що всі операції по кредиту здійснюються за допомогою мережі Інтернет. Взяти кредит, продовжити термін дії позики або повернути взяту суму можна безпосередньо на сайті компанії Кредитон.

Погасити кредит можливо готівковими коштами: сплатити у відділенні будь-якого банку або за допомогою платіжного терміналу. Безготівковою формою оплати повернути позику можна завдяки сервісу EasyPay, інтернет-банкінгу (до якого прив'язана платіжна карта) чи в Особистому кабінеті на сайті Кредитон.

Управління кредитом є з будь-якої точки країни. Завдяки активному розвитку мобільного інтернету, взяти кредит, продовжити і погасити позику можливо в будь-якому місці.

Використовуйте кредит без банку в будь-який зручний момент! Сервіс працює цілодобово, щодня, без перерв і вихідних.

Тепер у жителів країни є можливість взяти гроші в позику без банку. Немає потреби стояти в черзі в задушливому відділенні банку, вичитувати товсті договори в пошуках прихованих платежів і чекати рішення банківських клерків. При наявності мінімального пакету документів, доступу в інтернет і пари вільних хвилин, Ви отримаєте суму, якої бракує прямо на свою розрахункову карту.Взяти кредит без банку в містах України

Оформити кредит без банку може повнолітній громадянин України, без прив'язки до певного міста. У будь-який час доби, з усіх міст України (крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської області) доступна послуга кредитування онлайн.

Все що потрібно для оформлення кредиту - доступ в мережу Інтернет і банківська карта. Не потрібні звернення до банку і тека з документами.

Отримати кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому. Нема чого прив'язуватися до одного місця.

Звернутися в Кредітон можливо перебуваючи в магазині, ресторані, стоматологічному кріслі або біля трапу літака. Сервіс доступний з будь-якого громадського місця.

Продовжуйте активний спосіб життя, подорожуйте і керуйте своїми позиками.

Окрім напрямків: "Кредит без банку" нас ще шукають за тегами: