1. Головна
  2. Кредит без працевлаштування

Кредит без працевлаштування

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 07 травня

Оформити кредит без працевлаштування в Crediton?

Відшукавши заняття своєї мрії, яке приносить прибуток, часто стикаєшся з тим, що оформити свої доходи офіційно немає можливості. З подібною ситуацією стикаються фрілансери з будь-яких сфер діяльності: репетитори, перекладачі, будівельники, сантехніки, кравчині, дизайнери, фотографи, консультанти різних сфер (від юристів до психологів), журналісти, митці hand-made продукції і т.д.

Опинившись в складному фінансовому становищі і не маючи офіційного працевлаштування, оформити кредит в банку не реально. Банки часто вимагають довідки з місця роботи про стаж, розмір заробітної плати із зазначенням займаної посади.

Вихід є! Компанія Crediton пропонує своїм клієнтам оформити кредит онлайн без довідки про працевлаштування!

Будь-які довідки - це пережиток минулого! Тепер оформити кредит можна з мінімальним пакетом документів. Для отримання потрібної суми потрібен тільки паспорт, ідентифікаційний номер та банківська карта, на яку будуть зараховані кредитні кошти.

Взяти в кредит можна будь-яку суму. Для цього потрібно скористатися кредитним калькулятором і прорахувати суму, яку сумму потрібно буде повернути по закінченню терміну кредитування. У відповідному рядку, необхідно вказати суму позики і термін, на який буде братися кредит. По завершенню терміну кредитування повертається рівно та сума, яка біла визначена онлайн-калькулятором.

Слід зазначити, що в перший раз можна скористатися сумою до 4000 грн. на термін до 28 днів (з можливість пролонгації). У наступні рази, сума і термін кредитування збільшуються до 10000 гривень і 6 місяців, відповідно. Можлива функція відстрочки платежу, за умови сплати обов'язкових платежів.

Оформлення кредиту ще ніколи не було таким простим! Всього кілька хвилин і потрібна сума вже на рахунку!


Як оформити кредит без працевлаштування в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит без працевлаштування за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики без працевлаштування протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит без працевлаштування на картку миттєво

Отримати швидкий займ не маючи офіційного працевлаштування може будь-який повнолітній громадянин України.


Для того, щоб отримати позику необхідно надати мінімальний пакет документів, який включає в себе: 

- паспорт; 

- ідентифікаційний номер; 

- банківську карту будь-якого діючого банку країни.

В першу чергу, для ознайомлення з умовами кредитування, необхідно скористатися онлайн-калькулятором і заповнити заявку на кредит. У заявці слід вказати паспортні дані, ІПН, номер контактного телефону, електронну пошту.

Розгляд заявки на отримання позики займає не більше 5 хвилин. У разі схвалення кредитування, необхідна сума моментально перераховується на зазначену в заявці карту.

Система працює таким чином, що відмов не буває. При коректному заповненні анкети, схвалення отримують 99% користувачів кредитного сервісу.

По закінченню терміну кредитування, з поверненням кредиту не повинно бути труднощів. Погасити займ можна в лічені хвилини. Для цього, досить скористатися одним із способів оплати, запропонованих компанією Кредитон.

Готівковими коштами кредит можна повернути за допомогою банківського відділення будь-якого діючого банку або через платіжний термінал. Безготівковий розрахунок можливий безпосередньо на сайті Кредитон, за допомогою інтернет-банкінгу банку, що обслуговує Вашу платіжну карту або через сервіс EasyPay.


Не маючи офіційного працевлаштування, можна використовувати кредитні кошти на будь-які свої потреби:

- придбання продуктів харчування;

- покупка техніки, гаджетів, автомобіля;

- сплату комунальних послуг та оренди;

- розвиток свого бізнесу (від оренди приміщення до закупівлі деталей);

- організацію урочистого заходу;

- оплату лікування і медикаментів;

- відвідування студій краси;

- оплату навчання;

- ремонтні послуги.

І це далеко не весь список! Немає необхідності звітувати на що береться позика. Отримавши потрібну суму Ви в праві розпоряджатися нею як забажаєте.

Мікрозайм доступний всім. Без обмежень і без відмов. Скористатися кредитом онлайн можна всім, хто не оформлений офіційно: пенсіонерам, студентам, жінкам в декреті, фрілансерам і т.п. Умови кредитування однакові для всіх!

Отримавши потрібну кредитну суму, можна сміливо братися за реалізацію своїх планів. Ніщо не в праві стримувати навіть найсміливіші починання! 


Взяти кредит без працевлаштування в містах України

Оформлення мікропозик без працевлаштування діє у всіх містах України. Винятками є АР Крим та окремі частини Донецької і Луганської області.

Всі процеси управління кредитом налаштовані таким чином, що управляти ними можна з будь-якої точки країни. Досить мати вільний доступ в інтернет аби взяти кредит, продовжити термін його дії або погасити позику. Всі процеси доступні безпосередньо в Особистому кабінеті сайту компанії Кредитон.

Скористатися послугами кредитування можна перебуваючи вдома на улюбленому дивані, в наметі біля Шацьких озер, біля кас Одеського оперного театру або біля касової стрічки супермаркету.

Керувати своєю кредитною історією тепер можна без прив'язки до свого місцезнаходження!

Окрім напрямків: "Кредит без працевлаштування" нас ще шукають за тегами: