1. Головна
  2. Кредит для переселенців

Кредит для переселенців

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 07 травня

Кредит переселенцям в Україні

У зв'язку з певними обставинами і проведенням військових операцій, багатьом співгромадянам довелося залишати свої домівки пошуках кращого життя. В умовах подібної стресової ситуації про фінанси замислюєшся в останню чергу.

Зіткнувшись з нестачею коштів переселенцю нікуди звернутися. Друзів і родичів в новому місці немає, банки відмовляються давати схвалення на отримання кредиту. Відмови переселенцям в отриманні банківського кредиту найчастіше пов'язані з відсутністю прописки (або наявністю прописки в місцях проведення спецоперацій).

Також, банківські установи зв'язує мараторій на нарахування пені і штрафів за несвоєчасну виплату або непогашення позики переселенцями. Банки не впевнені у своєчасній виплаті кредиту, до того ж, вони гіпотетично втрачають можливе нарахування відсотків за прострочення платежу переселенцями.

Компанія Crediton забезпечить кредитними коштами переселенців на рівних умовах з іншими категоріями клієнтів. Цілодобовий кредит для переселенця доступний без прописки, без офіційного працевлаштування та при наявності мінімального пакету документів.

Для оформлення швидкозайму необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і робочу банківську карту.

Ознайомитися з умовами кредитування можна за допомогою кредитного калькулятора на сайті Кредитон. Вкажіть розмір позики і термін, на який потрібна кредитна сума. Калькулятор моментально відобразить розмір суми для погашення позики.

Перший кредит доступний на суму до 4000 гривень і на строк до 28 днів користування позикою. Після своєчасного погашення позики, сума кредитування і термін погашення позики зростають. Таким чином, в подальше звернення Вам буде доступно до 10000 гривень і на термін до 6 місяців. Можливо продовжити термін дії кредиту, за умови сплати обов'язкових платежів.Як отримати кредит переселенцю?

1
Заповніть заявку на кредит для переселенців за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту для переселенців протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит для переселенців на картку миттєво

Отримати кредит переселенцю не складе труднощів. Головні умови - повноліття і наявність підключення до мережі Інтернет.

Для оформлення позики переселенцю необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і платіжну карту одного з діючих банків.

Ознайомившись з умовами кредитування на сайті Кредитон за допомогою кредитного калькулятора, необхідно заповнити заявку на отримання кредиту.

Вкажіть в анкеті паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер банківської карти, контактний телефон та електронну пошту. Після чого, заявка відправляється на розгляд.

Будьте уважні при заповненні даних. Найчастіше відмови в отриманні кредиту відбувається через помилки при заповненні заявки. За умови коректного заповнення всіх рядків анкети, ймовірність отримати кредит становить 99%.

Розгляд заявки відбувається не більше 5 хвилин, після чого, на пошту приходить підтвердження на отримання кредиту і моментально на Ваш рахунок надходить кредитна сума в повному розмірі. Гроші відразу готові до використання.Використовувати кредитні кошти переселенці можуть на будь-які потреби:

  • сплату оренди житла;
  • проходження освітніх програм або навчання у ВНЗ;
  • погашення ЖКГ-тарифів;
  • придбання продуктів харчування, одягу, техніки;
  • ремонт житла, техніки або автомобіля;
  • отримання послуг індустрії краси та естетики;
  • на медичне обслуговування і придбання медикаментів.

В цілому, використовувати отримані кошти можна на будь-які потреби. Обґрунтовувати на що береться позика або звітувати про витрати немає необхідності. Керуйте коштами на свій розсуд.

Повернути кредит переселенцю не складе труднощів. Немає необхідності шукати відділення фінансовий установ або перебувати в певному місці.

Сплатити кредит можливо безготівковим і готівковим способом розрахунку. Готівкою повернути позику можна за допомогою звернення в касу відділення найближчого банку або за допомогою платіжного терміналу.

Безготівкова форма оплати доступна за допомогою Особистого кабінету на сайті Кредітон, за допомогою платіжного онлайн сервісу EasyPay або в інтернет-банкінгу, до якого прив'язана Ваша платіжна карта.

Сервіс швидкого кредиту переселенцям доступний цілодобово, без перерв і вихідних. Без проблем отримаєте потрібну суму вночі або в святкові дні.

Керуйте своєю кредитною історією з усіх куточків країни без відриву від звичних занять.


Взяти позику переселенцю в містах України

Завдяки тому, що весь процес управління кредитом відбувається безпосередньо в мережі Інтернет, отримати кредит переселенцю можливо з будь-якого міста України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей).

Не відриваючись від щоденних обов'язків, за допомогою онлайн доступу на Кредитон, отримайте кредит, встановіть пролонгацію позики або погасіть існуючу позику. Оформити кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому. Без обмежень по місцезнаходженню.

Беріть кредит прогулюючись по столичним паркам, а повертайте - підкоряючи вершини Карпатських гір. Тимчасові фінансові труднощі не в праві впливати на активний спосіб життя і обмежувати бажання до самовдосконалення

Окрім напрямків: "Кредит для переселенців" нас ще шукають за тегами: