1. Головна
  2. Кредит для студентів

Кредит для студентів

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Оформити кредит для студентів в Crediton?

Студентство - найприємніша пора. Час молодіжних розваг, пізнання наук і старт нової сторінки в книзі Життя.

Буває так, що вступив до ВНЗ в іншому місті, хочеться відчути незалежність і самостійно управляти своїм бюджетом. Але зіткнувшись з дорослим життям, не завжди все йде гладко, а мізерної стипендії не вистачає ні на що.

Компанія Crediton готова посприяти вирішенню будь-яких фінансових проблем сучасної молоді. Основна умова для отримання кредитних коштів - повноліття і наявність доступу в мережу Інтернет.

Отримати необхідну суму можна без довідок, без прописки, без працевлаштування. Для оформлення позики необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і пластикову карту одного з банків країни.

Ознайомтеся з умовами кредитування за допомогою онлайн-калькулятора на сайті Кредитон. Введіть розмір необхідного кредиту і терміни, в які зобов'язуєтеся повернути позику. Кредитний калькулятор моментально відобразить суму до повернення по даному запиту.

Отже, в зазначений термін повертається рівно ту суму, яку позначив калькулятор під час оформлення кредиту для студента. Без додаткових платежів і комісій.

Перший кредит онлайн у Crediton доступний на суму не більше 4000 гривень до 28 днів. Своєчасне погашення першого позики автоматично збільшує суму і термін дії наступних кредитів. Таким чином, в наступні рази можна оформити позику на суму до 10000 гривень на термін до 6 місяців.

Передбачена послуга продовження терміну позики. При оплаті обов'язкових платежів термін дії кредиту можна збільшити на певний термін.

Тимчасові фінансові труднощі не в праві обмежувати кураж студентського життя і знайомства з новими можливостями! Студентський кредит від Кредитон готовий посприяти реалізації найсміливіших планів.

Як отримати кредит студенту в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит для студентів за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики студенту протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит для студентів на картку миттєво

Отримати швидкозайм студенту не складе труднощів. Для оформлення кредиту необхідно бути повнолітнім і мати вільний доступ в інтернет. Також, будуть потрібні: паспорт, ідентифікаційний код і платіжна карта одного з банків країни.

Ознайомившись з умовами кредитування по Вашому запиту, заповніть заявку на отримання студентського кредиту. Внесіть до відповідних графи паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок платіжної карти, номер мобільного телефону та електронну пошту.

Заявка вирушає на розгляд і протягом 5 хвилин чекайте схвалення на отримання кредиту. Найчастіше, відмови пов'язані з наданням не коректної інформації або наявністю граматичних помилок в анкеті. За умови уважного заповнення всіх даних, схвалення отримують 99% користувачів послуги.

Одночасно з отриманням схвалення, на вказаний рахунок надходить вся сума кредиту. Відразу, з моменту зарахування коштів, гроші готові до використання.

Витрачати кредитні кошти можна на будь-які потреби:

- оплату навчання у ВНЗ, на курсах, тренінгах або семінарах;

- погашення орендної плати житла;

- ремонт техніки або житла;

- придбання продуктів харчування, одягу, техніки;

- медичне обслуговування і медикаменти;

- послуги індустрії краси та естетики (в тому числі оплата пластичних операцій);

- придбання квитків на фестивалі, концерти;

- організацію заходів;

- покупка подарунків;

- подорожі.

Список можна продовжувати нескінченно. Будь-які потреби студента можуть бути реалізовані за допомогою використання кредиту від Кредитон. Обґрунтовувати на що береться позика немає необхідності.

Повернути кредитні кошти можна 24 години на добу, будь-яким зручним способом. Передбачено можливість погашення позики як готівкової, так і безготівкової формою оплати.

Готівкою оплатити кредит можна в касі будь-якого банку або за допомогою платіжного терміналу.

Безготівкова форма оплати доступна в Особистому кабінеті на Crediton, за допомогою платіжного онлайн сервісу EasyPay або завдяки інтернет-банкінгу, до якого прив'язана платіжна карта.

Управляти студентським кредитом можливо цілодобово і щоденно. Взяти кредит, продовжити термін дії або погасити позику можливо в зручний час, без відриву від навчання і не залежно від вихідних. Використовувати кредит студент може хоч вночі або перебуваючи на лекції улюбленого викладача.

Взяти кредит для студентів в містах України

Оформлення студентського кредиту можливе у всіх містах України (окрім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей). Оформити позику студент може в одному місті, а погасити - в іншому.

У зв'язку з розвитком покриття мобільного інтернету, скористатися кредитом можна за допомогою гаджета. Таким чином, вирушаючи на вихідних або канікули додому, студент може сміливо керувати своєю кредитною історією де б він не був.

Студентство - найсприятливіший час для подорожей! Не обмежуйте себе в цій можливості. Тим більше, що кредитні зобов'язання тепер можна вирішити за допомогою мобільного пристрою.

Керуйте кредитною історією з усіх куточків країни, без відриву від навчання або знайомства з романтикою студентських років.

Окрім напрямків: "Кредит для студентів" нас ще шукають за тегами: