1. Головна
 2. Кредит з 20 років в Україні

Кредит з 20 років в Україні

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Кредит з 20 років в Україні

Банки не часто дають дозвіл на отримання кредиту особам, що досягли 20-річного віку. Це пов'язано з підвищеною ймовірністю затримок платежів або невиплати кредиту в цілому. Так як в 20 років ще йде навчання, немає постійного або офіційного місця роботи і немає заставного майна.

Зіткнувшись з необхідністю отримати кредитні кошти, молодій людині, власне, і нікуди звернутися. Банки відмовляють, друзі - в такій же ситуації, а у родичів просити - не дозволяє гордість.

Crediton пропонує оформити гроші до зп з 20 років. Без довідок про працевлаштування, без довідки про доходи, без вказівки поручителів.

Отримати швидкиу позику у 20 років просто і доступно. Лояльні умови кредитування і можливість відстрочки платежу сприяють використанню позики без негативного впливу на кредитну історію.

Для оформлення кредиту 20-річному громадянину України знадобиться: паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта.

Ознайомитися з умовами кредитування можна за допомогою онлайн калькулятора на сайті Кредитон. Введіть суму позики і терміни, в які зобов'язуєтеся повернути позику. Кредитний калькулятор моментально відобразить розмір повернення за даним кредитом. Ніяких додаткових платежів і комісій. По закінченню терміну кредитування, погасити доведеться рівно ту суму, яку визначить калькулятор, при оформленні позики.

Врахуйте, що при першому зверненні за позикою, максимальна сума кредитування становить 4000 гривень, а термін - 28 днів. За умови своєчасної оплати позики, розмір і термін кредитування збільшиться. Таким чином, при другому зверненні можна оформити позику до 10000 гривень на термін до 6 місяців.

Передбачена послуга пролонгації позики. При своєчасній сплаті обов'язкових платежів, дату повернення кредиту можна продовжити на певний термін.


Як отримати кредит в 20 років?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит з 20 років за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту з 20 років 5 хвилин
3
Отримайте кредит з 20 років миттєво

Для отримання кредиту Вам знадобитися: паспорт, ідентифікаційний код і розрахункова карта одного з банків країни.

Після ознайомлення з умовами кредитування за допомогою кредитного калькулятора, Вам необхідно заповнити заявку на отримання позики. В анкеті на кредит вкажіть паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер рахунку банківської карти, номер мобільного телефону та електронну пошту.

Заявка відправитися на розгляд, а Ви можете займатися своїми звичними справами. Протягом 5 хвилин на пошту надійде підтвердження схвалення на отримання кредиту, а рахунок платіжної карти поповнитися на потрібну суму.


Використовувати кошти можна відразу і на будь-які потреби:

 • оплата навчання (ВУЗ, курси, тренінги, семінари);
 • погашення орендної плати;
 • придбання квитків на концерти, фестивалі та інші заходи
 • послуги індустрії краси та естетики (в тому числі пластичні операції);
 • ремонт і чи придбання нової техніки;
 • покупка автобусних або ЖД квитків;
 • подорожі;
 • організацію заходів;
 • придбання одягу та аксесуарів.

Список можна продовжувати і продовжувати. Звітувати на що саме беруться кошти немає необхідності. Ви маєте право розпоряджатися коштами на свій розсуд.


Повернути отриманий займ можна в лічені хвилини. Є кілька варіантів погашення заборгованості:

 1. Особистий кабінет в Кредитон. В "Активних кредитах" є можливість погасити кредит. Натиснувши на відповідну кнопку, введіть номер картки та суму повернення.
 2. Інтернет-банкінг. За допомогою банкінгу, до якого прив'язана Ваша карта, є можливість оплатити позику для 20-річних. Введіть реквізити Кредитон, номер договору і вкажіть суму.
 3. Відділення банку. У касі будь-якого банку України є можливість оплатити готівкою займ. Для цього повідомте касиру платіжні реквізити компанії і номер договору.
 4. EasyPay. У платіжному онлайн сервісі знайдіть компанію Кредитон. Введіть номер договору і вкажіть суму погашення кредиту.
 5. Платіжний термінал. У розділі "Банківські послуги" виберіть компанію Crediton. Введіть номер договору і внесіть суму поповнення.

Весь процес кредитування відбувається в режимі онлайн, за допомогою мережі Інтерні. Завдяки цьому, оформити кредит, продовжити термін дії договору або повернути позику можна безпосередньо на сайті компанії Кредитон.

Послуга доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Без перерв і вихідних.


Взяти позику в 20 років в містах України

Оформлення кредиту по досягненню 20-річного віку є у всіх містах України (окрім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей).

У зв'язку з активному розвитку мобільного інтернету, скористатися послугою швидкого кредитування можна з будь-якого куточка країни за допомогою свого гаждета. Досить відвідати сайт і заповнити заявку.

Більш того, взяти кредит в 20 років можна в одному місті, а погасити - в іншому. Дана опція дає можливість подорожувати або відвідувати близьких людей, і не переуматися про кредитну історію.

Технології розвиваються, і тепер немає необхідності відвідувати банки і особисто спілкуватися з представниками фінансових установ. Перебуваючи безпосередньо в магазині або біля кас вокзалу сміливо оформляйте займ і потрібна сума моментально опиниться на Вашому рахунку.

Окрім напрямків: "Кредит з 20 років в Україні" нас ще шукають за тегами: