1. Головна
  2. Кредит у період безробіття

Кредит у період безробіття

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Кредит для безробітних на карту

Сильний стрес і шок — стан, у який може потрапити кожен, хто втратив робоче місце. Стабільний фінансовий потік припиняється, при цьому зобов'язання щодо виплат нікуди не діваються. Комуналка, продукти харчування, навчання, медичні послуги – лише мала частина того, що потребує регулярних грошових витрат.

Категорія безробітних є незахищеним шаром населення. Таким людям доводиться несолодко, особливо якщо допомоги чекати нема від кого. Оформити кредит, не маючи довідки з місця роботи, — здебільшого нездійсненна місія. При цьому добробут друзів і родичів також не дозволяє позичити. Що робити? Де позичити людині, яка втратила роботу?

Є вихід. Компанія Crediton пропонує оформити кредит онлайн без довідок про доходи та працевлаштування. Взяти у борг у період безробіття — просто. Для цього скористайтесь онлайн-калькулятором на веб-сайті. У спеціальних полях вкажіть необхідну суму грошей та термін, на який Вам потрібні фінанси. Програма автоматично вирахує підсумкову суму для погашення кредиту для безробітних.

Якщо Ви звертаєтесь до нас вперше, існує певний ліміт позики — до 4000 гривень терміном до 28 днів. Після того, як кредит буде погашено, у майбутньому ліміт збільшиться: до 10000 гривень терміном до 6 місяців. У будь-якому випадку доступна послуга пролонгування виплати.

Оформити позику для безробітних у Crediton може кожен охочий. Для цього потрібен мінімальний пакет документів, що включає паспорт, ІПН, кредитну картку будь-якого банку України, на яку будуть зараховуватися кошти.

Крім того, взяти кредит можуть безробітні, які мають погану кредитну історію. Будь-які застави та застави, а також вказівка поручителя не потрібні. Ми вам довіряємо на всі 100%!

Кошти доступні без необхідності пред'являти довідки про офіційне працевлаштування. Не потрібно ходити банками і просити їх співробітників увійти у Ваше складне становище. Краще скористайтесь моментальним кредитуванням для безробітних від компанії «Кредитон», а вільний час витратите на пошук нової роботи із гідною заробітною платою!

3 простих етапи отримання кредиту для безробітних

1
Заповніть заявку на кредит для безробітних за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики для безробітних протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит безробітному на картку миттєво

1. Заповніть онлайн-заявку на сайті на кредит протягом 5-10 хвилин

2. Дочекайтеся результатів погодження позики для безробітних (5 хвилин)

3. Отримайте кредит для безробітних на картку в найкоротші терміни

Оформити кредит без працевлаштування триває кілька хвилин. Вам не потрібно йти в якийсь банк, стояти в довгій черзі і чекати на схвалення позики від фінустанови протягом тижнів. І що найважливіше — немає потреби у довідці з офіційного місця роботи.

Щоб позичити потрібну суму грошей, необхідно лише відвідати сайт Crediton та використовувати онлайн-калькулятор. Після вказівки суми позики та строків погашення Ви побачите кінцеву суму по відшкодуванню. Забудьте про додаткові платежі та необґрунтовані комісії. Ви віддаєте стільки, скільки нарахує програма, і не більше.

При заповненні заявки на отримання кредитних коштів необхідно вказати дані з паспорта, ідентифікаційний номер платника податків, номер кредитної картки, виданої будь-яким українським банком, телефонний номер та адресу електронної пошти. Далі можна надсилати заявку нам на погодження. Рішення буде ухвалено не пізніше 10 хвилин. Після схвалення отримання кредиту для безробітних потрібна сума одразу ж відправляється на картковий рахунок клієнта, який було зазначено раніше.

Для того, щоб легко та швидко отримати кредитні засоби безробітному, потрібно надати:

• паспортні данні;

• податковий номер (ІПН);

• номер картки банку України.

Пару хвилин Вашого часу, безперебійне Інтернет-з'єднання, а також бажання – все, що потрібно для отримання кредиту.

Зазначимо, що наша фірма в питаннях позики — практично безвідмовна, оскільки схвалення отримують понад 99% тих, хто звернувся за цією послугою. Жодних довідок про доходи, без поруки та застав — ще кілька аргументів на користь того, щоб стати клієнтом «Кредитон».

Моментальну позику для тих, хто тимчасово втратив роботу, можна повернути, обравши найбільш зручний спосіб. Погашення заборгованості може бути як у формі готівки, так і безготівково. Для цього необхідно зайти до Особистого кабінету користувача на сайті або скористатися будь-яким платіжним терміналом.

Якщо Вам потрібно переїхати в інше місто за сімейними обставинами або по роботі, — немає жодних проблем! Ліквідувати заборгованість можна будь-де, де є доступ в Інтернет. Жодної прив'язки до конкретної адреси через кредитні зобов'язання.

Парочка хвилин - і Ви знову при грошах, незалежно від того, де знаходитесь. Будь ви у супермаркеті або в лікарні, оформити кредит можна просто та швидко. І що найприємніше, компанія «Кредитон» не потребує пояснення причин Вашої позики. Кредит для безробітних можна оформити задля будь-яких потреб.

Отримати кредит безробітному в Україні

Завдяки тому, що всі операції з оформлення позики здійснюються онлайн, отримати кредит можна у будь-якому місті України (за винятком АР Крим та окремих регіонів Луганської та Донецької областей). Не треба йти до банку та спілкуватися з представниками фінустанови. Управління позикою, її пролонгування та погашення здійснюється в Особовому кабінеті користувача на сайті Crediton. Отримати гроші у борг можна, не виходячи з дому.

Окрім напрямків: "Кредит у період безробіття" нас ще шукають за тегами: