1. Головна
  2. Кредит безробітним

Кредит безробітним

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 17 жовтня

Кредит для безробітних на карту

Втративши робоче місце людина знаходиться в стані сильного стресу і шоку. Фінансового приходу немає, а платити за фінансовими зобов'язаннями треба. Як оплатити комунальні, купити продукти харчування, сплатити навчання та ін.?

Безробітні - найбільш незахищений прошарок населення. Особливо складно, якщо допомогти нікому. Взяти кредит без довідки з місця роботи майже не реально, друзі і родичі не мають можливості допомогти. Що ж робити? Де взяти в борг безробітному в Україні?

Кредит онлайн без місця роботи пропонує компанія Crediton. Позика без підтвердження працевлаштування та заробітної плати.

Взяти в борг безробітному тепер просто. Для цього достатньо скористатися онлайн-калькулятором на сайті. Ви вказуєте необхідну Вам суму і на який час потрібні гроші. Кредитний калькулятор швидко порахує підсумкову суму для погашення кредиту для безробітних.

У перший раз кредит можна оформити на суму до 4000 грн. і на термін до 28 днів. Після своєчасного погашення позики, в подальшому можна оформляти кредити до 10000 грн. і на термін до 6 місяців. Можлива послуга пролонгації виплат.

Отримати позику для безробітних можуть всі бажаючі. При цьому, необхідно надати мінімальний пакет документів, який включає в себе тільки паспорт, ідентифікаційний номер та кредитну карту будь-якого українського банку для отримання кредитних коштів.

Оформити кредит можуть безробітні з поганою кредитною історією без будь-яких застав, без поручителів. Ми довіряємо своїм клієнтам!

Гроші в позику доступні без офіційного працевлаштування та будь-яких довідок. Немає необхідності відвідувати банківські установи і просити їх увійти в ситуацію. Краще скористатися швидким кредитуванням для безробітних від Кредитон, а вільний час витратити на пошуки гідного робочого місця!

Як отримати кредит безробітному?

1
Заповніть заявку на кредит для безробітних за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики для безробітних протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит безробітному на картку миттєво

Оформлення кредиту без працевлаштування займе лічені хвилини. Немає необхідності відвідувати банк, сидіти в черзі і чекати кілька тижнів схвалення кредитного договору. І найважливіше - не потрібно надавати довідки з місця роботи.

Для кредитування досить відвідати сайт компанії Кредитон і скористатися онлайн-калькулятором. Після того, як Ви вкажете необхідну суму і термін кредитування, калькулятор ознайомить Вас з сумою, яку необхідно буде повернути після закінчення зазначеного терміну. Ніяких додаткових платежів і комісій більше не буде. Ви повертаєте рівно ту суму, яку визначить кредитний калькулятор.

Далі необхідно заповнити заявку на оформлення кредиту. Для цього необхідно вказати паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер банківської карти будь-якого діючого банку країни, номер телефону та електронну пошту. І відправити заявку на розгляд. Процедура схвалення кредитування займе до 10 хвилин. Після розгляду заявки, необхідна сума моментально зараховується на зазначену в заявці карту.

Отже, для отримання кредитних коштів безробітному необхідно мати:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • номер банківської карти.

Витративши всього кілька хвилин на заповнення анкети, потрібна сума виявиться на рахунку в лічені хвилини. Потрібен тільки доступ в Інтернет і трохи вільного часу.

Кредит для безробітних без відмови. Схвалення на отримання кредиту отримують 99% користувачів цієї послуги. Без надання довідок, без поручителів, без застави.

Швидкий кредит для тимчасово безробітних можна повернути будь-яким зручним способом. Передбачено як готівковий варіант повернення грошових коштів, так і безготівковий. Наприклад, закрити займ можна безпосередньо в Особистому кабінеті сайту Кредитон, або за допомогою платіжного терміналу.

Якщо Вам запропонують роботу в іншому місті - Ви з легкістю можете погоджуватися! Погасити діючий кредит можна з будь-якого місця, де є доступ в Інтернет. Вам не потрібно бути прив'язаним до певного місця своїми кредитними зобов'язаннями.

Всього пара вільних хвилин, і Ви можете розпоряджатися необхідною сумою грошей, не дивлячись на своє місце розташування.

Оформити кредит і повернути його можна перебуваючи в магазині або лікувальному закладі.

І найголовніше, співробітники компанії Кредитон не чекають пояснень навіщо Вам необхідні гроші. Ви можете витратити їх на будь-які свої потреби.

Взяти позику безробітному в містах України

Завдяки тому, що вся процедура оформлення та управління кредитом відбувається за допомогою мережі Інтернет, скористатися швидким кредитом на карту можна з будь-якої точки країни. Не потрібно відвідувати банки або розмовляти з представниками банківських установ.

Не важливо, де знаходиться безробітний. Оформити кредит можна з будь-якого міста України, крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської області. Досить за допомогою свого гаджета відвідати сайт і заповнити анкету.

Управління кредитом, його пролонгація і погашення теж здійснюється безпосередньо на сайті, в Особистому кабінеті. Тому, навіть для погашення кредиту Вам не потрібно навіть виходити з дому і залишати звичну обстановку.

Окрім напрямків: "Кредит безробітним" нас ще шукають за тегами: