1. Головна
  2. Кредит без прописки

Кредит без прописки

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 17 червня

Як отримати кредит без прописки в Crediton?

У зв'язку з економічною і політичною ситуаціями в країні, населення невеликих селищ шукають кращого життя в більших містах. Рівень міграції населення в Україні досить високий. Даний феномен підкріплюється ситуацією на сході і півдні країни.

Покинувши або втративши рідну домівку люди їдуть в інші міста і починають нове життя. Зіткнувшись з фінансовими труднощами і необхідністю додаткових коштів, звернутися немає до кого. Друзів і знайомих ще немає, а банки відмовляють один за іншим.

Банківські відмови частіше отримують особи без прописки. Адже переїхавши в інше місто і знімаючи квартиру, прописатися в місті немає можливості. 

Компанія Crediton готова посприяти вирішенню будь-яких фінансових труднощів!

Оформити кредит без прописки може будь-який житель країни. Для отримання онлайн позики досить мати паспорт, ідентифікаційний код і платіжну карту чинного банку.

При першому зверненні без реєстрації отримаєте в борг до 4000 гривень на 28 днів. У наступні рази, сума кредитування та термін дії кредиту збільшується до 10000 гривень і 6 місяців, відповідно.

Ознайомитися з умовами кредитування можна за допомогою кредитного калькулятора. Вкажіть суму, необхідну в позику, і термін дії кредиту. Онлайн-калькулятор позначить суму повернення по кредиту онлайн. В зазначений термін, Ви виплачуєте стільки, скільки показав калькулятор під час прорахунку. Без додаткових платежів і комісій.

У разі, якщо погасити вчасно діючий кредит немає можливості, передбачена функція пролонгації кредиту, за умови оплати обов'язкового платежу.

Оформлення кредиту без прописки, його пролонгація і погашення відбувається за допомогою мережі Інтернет. Немає необхідності відвідувати банківський установи і стояти в довгих чергах.

Керуйте позикою віддалено з будь-якої точки країни!

1
Заповніть онлайн заявку на кредит без прописки за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на картку протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит без прописки на картку миттєво

Скористатися швидкозаймом без прописки може будь-який повнолітній громадянин України. Без прив'язки до певного місця. Оформити кредит можна в одному місті, а повернути - в іншому.

Послугою кредитування від Кредитон вже користуються студенти, фрілансери, пенсіонери, особи без прописки або працевлаштування, батьки в декреті. Наявність поганої кредитної історії - не перешкода - кредит доступний без надання даних за попередніми позиками.

Після ознайомлення з умовами кредитування, заповніть заявку на позику. В анкеті вкажіть: паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер банківської карти, електронну пошту, номер мобільного телефону. Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних.

Заявка протягом деякого часу буде перебувати на розгляді. У разі коректного заповнення всіх необхідних полів, схвалення отримують 99% відправлених анкет.

Отримавши підтвердження, гроші моментально перераховуються на зазначений в анкеті рахунок і готові до використання.

Оформлюйте мікрозайм без вказівки причини звернення і без пояснень на що буде витрачено гроші. Використовувати займ без прописки можна на будь-які потреби.Наприклад, сплачуйте:

- комунальні послуги;

- орендну плату;

- продукти харчування, речі, косметичні засоби;

- придбання техніки і гаджетів;

- навчання у ВНЗ, на курсах, семінарах та інші навчальних програмах;

- подорожі;

- медичні послуги (в тому числі хірургічні, пластичні і косметологічні операції);

- організацію заходів (весілля, день народження, заручини та ін.);

- послуги індустрії краси;

- дитячі товари та послуги.

Повернути кредитні кошти можна будь-яким доступним способом. Crediton дозволяє зробити оплату як готівкою, так і безготівковою формою оплаті:

• Погасити кредит готівкою можна в касі відділення будь-якого банку країни або за допомогою платіжного терміналу;

• Безготівкова форма оплати доступна за допомогою платіжного сервісу EasyPay, інтернет-банкінгу (до якого прив'язана платіжна карта), безпосередньо на сайті Кредитон (в Особистому кабінеті).

Завдяки тому, що всі процеси управління кредитом відбуваються за допомогою мережі Інтернет і налаштовані автоматично, скористатися послугами мікрокредитування можна цілодобово і щодня. У святкові дні і навіть в нічний час можна оформити швидкий кредит без прописки.
Взяти кредит без реєстрації в містах України

Використовуйте кредит без реєстрації з будь-якого міста України (крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської областей).

Для оформлення позики без прописки необхідний тільки доступ в інтернет. У зв'язку з розвитком мобільного інтернету, доступ до мережі наявний навіть у найвіддаленіших куточках країни. Тому, беріть кредит без прив'язки до місцезнаходження.

Оформлюйте мікропозику в одному місті, а повертайте - в іншому. Не обмежуйте себе в пересуваннях по країні

Використовуйте сервіс Кредитон сидячи вдома, підкоряючи вершину Говерли, піднімаючись по Потьомкінських сходах, відпочиваючи на Шацьких озерах.

Не дозволяйте тимчасовим фінансовим труднощам обмежувати можливість отримання нових вражень і позитивних емоцій!

Окрім напрямків: "Кредит без прописки" нас ще шукають за тегами: