1. Головна
  2. Кредит в декреті

Кредит в декреті

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Кредит в декретній відпустці

Поява в сім'ї довгоочікуваного малюка пов'язане з великими витратами. У більшості випадків, майбутні батьки відкладають будь-які покупки, пов'язані з малюком, аж до дня його появи. І саме в цей момент починається паніка і хаос. Треба купити і ліжечко, і коляску, і величезну кількість речей, і пляшечки, і стільчик, і комод, і пеленатор, і ваги, і навіть радіоняню! І це самий короткий список.

Дитинка росте швидко, і їй необхідні нові речі. Розвивається і інтелектуальна сфера. Малюк все більше і більше хоче пізнавати світ. Для цього на допомогу йому і щасливим батькам величезний вибір розвиваючих іграшок, книжок, занять та інше. Все це коштує грошей і вимагає не малих фінансових вкладень.

Перебуваючи в декреті доходи обмежені. Так як частіше всього працює тільки один з батьків, а на декретні всього необхідного не придбати. Кредит у банку ніхто не дасть. Саме в цей момент можна отримати кредит для мам в декретній відпустці.

Скористатися кредитом для тих хто в декреті дуже просто. Немає необхідності в наданні довідок з місця роботи. Не потрібно пояснювати на що береться позика. Зовсім просто перебуваючи в декреті взяти кредит і не пояснювати мету, на яку беруться кошти.

Компанія Crediton піклується про діток і мам в декреті. Саме тому кредит для жінок в декретній відпустці такий доступний.

Всього пара хвилин і вже можна купувати довгоочікуваний Бізіборд або автокрісло.

Моментальний кредит в декреті можна оформити навіть заколисуючи дитину! Для отримання позики жінці в декреті немає необхідності відвідувати банки, перебувати в людному місці з дитиною на руках. Досить відвідати сайт, заповнити анкету із зазначенням паспортних даних, ІПН і номера карти. Вже через лічені хвилини рахунок карти поповниться необхідною сумою коштів.


Як отримати кредит в декреті?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит у декреті за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту у декреті протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит у декреті на картку миттєво

Перебуваючи в декреті, у жінок розписана кожна хвилина. Втрачати час на тривале оформлення кредиту для мам невимовна розкіш. А особливо в ті моменти, коли дитина вже побачила в магазині іграшок, найбажанішу і найпотрібнішу їй річ, влаштувавши мамі істерику. У такі моменти не до пошуку коштів - дитина хоче тут і зараз. Саме в такі моменти виручить компанія Кредитон.

Для здійснення мрії дитини, мамі в декреті можна оформити кредит онлайн і отримати до 10000 грн. на термін до 3-х років. Для першого кредиту існують обмеження до 4000 грн. і термін дії кредиту 28 днів з можливістю пролонгації. Але при своєчасному погашенні вже взятої позики, сума кредитування і терміни збільшуються автоматично.

В онлайн-калькуляторі на сайті Crediton потрібно ввести суму, а також термін позики. Таким чином Ви дізнаєтеся суму коштів необхідну для повернення по закінченню терміну кредитування. Ви переконаєтеся, що послуга кредиту в декреті доступна і надійна. Чи не буде додаткових платежів і прихованих відсотків.

Якщо умови підходять, слід заповнити анкету, де вказуються паспортні дані, ідентифікаційний номер, а також номер банківської карти, на яку будуть зараховані необхідні кошти. Для отримання позики підійде карта для соціальних виплат, куди надходять декретні.

Заявка буде перебувати на розгляді кілька хвилин, після чого, необхідна сума надійде прямо на зазначену карту.

Вся процедура взяття кредиту в декреті відбувається онлайн. Безпосередньо оформлення кредиту, його погашення, пролонгація - все відбувається за допомогою мережі інтернет. Для цього немає потреби залишати з кимось дитину або відвідувати з малюком банківські установи.

Немає потреби в наданні будь-яких довідок та інших документів, що спрощує всю процедуру взяття кредиту для мам в декретній відпустці. Не потрібні дані поручителів, заставу майна або застава речей.

Всього пара хвилин на заповнення анкети і необхідна сума грошових коштів на Вашому рахунку. Оформлення кредиту в декреті можна реалізувати під час прогулянки з дитиною, на дитячому майданчику або навіть заколисуючи дитину на нічний сон. Послуга декретної кредитування доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Оформити кредит може мама в декретній відпустці і працююча людина. Позик доступний всім.

І ніщо не зможе перешкодити здійсненню дитячих мрій!


Кредити України

Завдяки тому, що послуга кредиту в декреті здійснюється за допомогою онлайн, абсолютно не важливо, де знаходиться людина. У будь-який час, з будь-якого міста України (крім Криму та окремих частин Донецької і Луганської області) можна швидко взяти кредит на карту. Більш того, не виходячи з дому, не встаючи з дивана і не залишаючи дитину, грошові кошти будуть зараховані в лічені хвилини.

Взяття позики в декреті не прив'язує до відділень банку і робочих годин. Відштовхуючись від графіку Вашої дитини, Ви в будь-який час доби можете відвідати сайт для оформлення кредиту.

Дана послуга допоможе Вам не тільки задовольнити будь-які свої потреби і реалізувати дитячі фантазії, але і забезпечити дитину необхідними речами, іграшками, харчуванням, тощо.

Окрім напрямків: "Кредит в декреті" нас ще шукають за тегами: