1. Головна
  2. Кредит для погашення кредиту

Кредит для погашення кредиту

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Як отримати кредит для погашення іншого кредиту?

Іноді складаються ситуації, коли взявши кредит не виходить погасити його в зазначені строки. Банки і фінансові установи виявивши непогашені кредит нову позику не дають. Як же поліпшити кредитну історію та погасити кредит, якщо грошей обмаль?

Crediton пропонує позику без інформації за попередніми кредитами і без надання кредитної історії клієнта. Навіть при наявності відкритих кредитів є можливість отримати кошти на їх погашення. Без ризиків і підвищених кредитних ставок.

Скористайтеся кредитом для погашення боргу без додаткових відсотків і комісій. Гроші будуть доступні в лічені хвилини і моментально готові для сплати попередніх позик.

Ознайомтеся з умовами кредитування на сайті Кредитон. Введіть в кредитний калькулятор потрібну суму і термін, на який береться кредит. Онлайн-калькулятор моментально відобразить суму, необхідну для повернення в зазначений термін. Без додаткових платежів і комісій.

Перший раз можливе оформлення кредиту для погашення на суму не більше 4000 гривень, на термін до 28 днів. За умови своєчасної виплати позики, сума і термін кредитування для подальших кредитів збільшуються. Таким чином, звернувшись вдруге в Crediton можливо отримати кредитну суму до 10000 гривень на 6 місяців.

На випадок непередбачених ситуацій, існує послуга відстрочки повернення кредиту для погашення. Сплативши лише обов'язковий платіж термін кредитування буде продовжено на певний термін.

Послуга отримання кредиту на погашення боргу доступна у всіх містах країни цілодобово. Оформити позику можна вночі і в святкові дні, без відриву від своїх планів.

Не дозволяйте тимчасовим фінансовим труднощам впливати на Ваш кредитний рейтинг. Компанія Кредитон готова надати допомогу в поліпшенні кредитної історії.


Як оформити кредит для погашення кредиту?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту для погашення іншого кредиту протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит на картку

Відтепер досить просто оформити гроші в борг для погашення попередньої позики. Процедура вимагає зовсім небагато часу. Обов'язкова умова - повноліття і наявність доступу в мережу Інтернет. Також, для отримання кредиту необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту.

Після ознайомлення з умовами кредитування за допомогою онлайн-калькулятора на сайті Кредитон, заповніть анкету на отримання коштів на погашення кредиту.

Для заповнення заявки, необхідно ввести у відповідні рядки: паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок банківської карти, номер контактного телефону та електронну пошту. Після чого, анкета відправляється на розгляд.

За умови коректного заповнення всіх обов'язкових рядків, ймовірність отримання позики становить 99%. Відмови в кредитуванні найчастіше пов'язані з механічними помилками під час заповнення заявки.

Схвалення на отримання коштів надходить на електронну пошту і одночасно на рахунок надходять кредитні кошти. Гроші відразу готові до використання і повернення за попередніми зобов'язаннями.

Повернення за даним кредитом не складе труднощів. Оплатити позику можливо будь-яким зручним способом: як готівковим, так і безготівковим.

Готівкою погасити кредит в Кредитон можливо за допомогою звернення в касу відділення будь-якого діючого банку України або за допомогою платіжного терміналу.

Безготівкова форма оплати доступу в Особистому кабінеті на Crediton, в інтернет-банкінгу (до якого прив'язана Ваша платіжна карта) або завдяки платіжному онлайн сервісу EasyPay.


Використовувати кредитні кошти можна не тільки для погашення попередніх кредитів. Наприклад, використовувати позику можна на:

- погашення вартості ЖКГ-послуг;

- оплату оренди житла;

- повернення заборгованості по оплаті навчання або освітніх програм;

- погашення споживчого кредиту.

Даний список можна продовжувати нескінченно. Адже як і на що будуть витрачені кредитні кошти ніхто перевіряти не буде. Звітності про використання коштів також не потрібно.

За допомогою Кредитон можна не тільки погасити попередні позики, а й управляти своєю кредитною історією без відриву від щоденних турбот. Всю процедуру управління кредитом можна здійснити безпосередньо на сайті.

Таким чином, для взяття кредиту, його пролонгації і погашення необхідний тільки доступ в мережу Інтернет. Всі процеси налаштовані автоматично і відбуваються в найкоротші терміни.


Взяти кредит для погашення в містах України

Оформити погашає кредит можна в будь-якому місті України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей).

У зв'язку з тим, що весь процес кредитування відбувається за допомогою інтернет і не вимагає особистої присутності у відділенні фінансової установи, взяти кредит можна з самого віддаленого куточка країни. Більш того, оформити кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому.

Основне зручність полягає в тому, що отримати потрібну суму можна під час занять своєю улюбленою справою. Процедура оформлення досить проста і гроші приходять на карту в лічені хвилини.

Отримати потрібну суму можна качаючи прес в тренажерній залі, а погасити - загоряючи на пляжах Чорного моря. Достатньо мати доступ до інтернету за допомогою Вашого мобільного пристрою.

Окрім напрямків: "Кредит для погашення кредиту" нас ще шукають за тегами: