1. Головна
  2. Кредит для військових

Кредит для військових

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Кредит для військовослужбовців в Україні

Найчастіше, військовослужбовцю отримати кредит досить складно. Це пов'язано з підвищеними ризиками втрати дієздатності або знаходженням в зоні проведення військової операції.

Отримати позику на загальних умовах в банку військовому майже не реально. В першу чергу, до банківських установ потрібно надати великий пакет документів, включаючи довідки про доходи і працевлаштуванні, обов'язкову заставу майна і залучити поручителів до оформлення банківського кредиту.

Існують спеціальні програми для військовослужбовців, але і їх оформити не так вже й просто. Часто крім стандартних умов кредитування, в даному випадку підключається ще обов'язкова наявність дорогої страховки.

Компанія Crediton пропонує вирішення фінансових труднощів. Отримати гроші в короткі терміни і з мінімальним пакетом документів для військовослужбовця тепер реальність.

Для оформлення позики військовому необхідно мати тільки паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту. Не потрібні ні страховки, ні заставне майно, ні поручителі.

Ознайомтеся з умовами кредитування за допомогою кредитного калькулятора на сайті Кредитон. Вкажіть розмір позики і термін, в який кредит буде повернений. Калькулятор моментально відобразить суму до повернення в зазначений термін. Без додаткових платежів і переплат, по закінченню терміну кредитування повертається саме та сума, яка була позначена онлайн-калькулятором.

Слід зазначити, що оформляючи кредит в Києві в перший раз, максимально можлива сума становить 4000 гривень, на термін не більше 28 днів. За умови своєчасної виплати першого кредиту, розмір і термін кредитування автоматично збільшуються. Такому образів, в наступні рази кредит можна оформити на суму до 10000 гривень і на 6 місяців. Передбачена послуга продовження терміну дії позики.


Як отримати кредит військовому?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит для військових за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту для військових протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит для військових на картку миттєво

Оформлення позики від Кредитон займає зовсім небагато часу і не вимагає особистої присутності або спілкування зі співробітниками фінансової установи.

Завдяки тому, що всі процеси кредитування відбуваються онлайн, військовослужбовець може управляти своєю кредитною історією без відриву від захисту Батьківщини. Необхідний тільки доступ в мережу Інтернет і пара вільний хвилин.

Після ознайомлення з умовами кредитування, військовому необхідно заповнити онлайн заявку на отримання позики. У заявці необхідно вказати паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок пластикової карти (на яку будуть зарахована необхідна сума), номер контактного телефону та електронну пошту.

Заявка вирушає на розгляд і впродовж 5 хвилин надійде схвалення на отримання кредитних коштів. Одночасно з підтвердженням, на карту надійде вся сума кредиту для військового. За умови коректного заповнення даних, ймовірність отримати схвалення становить 99%. Як тільки гроші надійшли на рахунок, вони готові до користування.


Використовувати займ військовий в праві на будь-які свої потреби:

  • придбання техніки і одягу;
  • медичне обслуговування (у тому числі оперативне);
  • придбання медикаментів;
  • для перекладу близьким;
  • погашення існуючого кредиту.

Даний список можна продовжувати нескінченно. Абсолютно немає необхідності звітувати на що саме беруться кошти і як саме будуть витрачені. Коли і як використовувати кредитну суму військовослужбовець має право сам вирішувати, без звітності до фінансової установи.

Повернути позику не складе труднощів. Повернення коштів передбачено як готівковим, так і безготівковим способами оплати. Безготівковим способом оплати погасити кредит військовий може за допомогою інтернет-банкінгу пластикової карти, платіжного сервісу EasyPay або безпосередньо на сайті компанії Кредитон (в Особистому кабінеті). Готівкою повернути позику доведеться через касу відділення українського банку або за допомогою платіжного терміналу.

Перебуваючи далеко від дому, військовослужбовець може піклуватися про близьких людей і брати участь в добробуті своїх рідних. Всього кілька хвилин на заповнення анкети і потрібна сума виявиться на рахунку в найкоротші терміни.

Для отримання кредиту тепер немає необхідності залишати свою частину або йти у звільнення. Досить у вільний час за допомогою мережі Інтернет скористатися сайтом Crediton.


Взяти позику військовослужбовцю в містах України

Використовувати кредит від Кредитон може будь-який військовослужбовець, без прив'язки до місця розташування, по всій території України (окрім АР Крим та окремих частин Донецької і Луганської областей). Взяти кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому.

Завдяки тому, що покриття мобільного інтернету збільшується, скористатися послугою доступно з будь-якого куточка країни. Це дозволяє не бути прив'язаним до певних частин або місць несення служби.

Всі процеси управління кредитом - відкриття кредиту, збільшення терміну дії або повернення позики - здійснюється безпосередньо на сайті Кредитон. Для цього немає необхідності шукати відділення банків або спілкуватися до співробітником фінансових установ. Достатньо мати доступ в мережу Інтернет.

Окрім напрямків: "Кредит для військових" нас ще шукають за тегами: