1. Головна
  2. Кредит з 18 років в Україні

Кредит з 18 років в Україні

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Оформити кредит з 18 років в Crediton?

Повноліття - чудова пора, яка відкриває безмежні можливості. Завершивши школу і вступивши до ВНЗ, молодь стикається зі студентським життям. Часом доводиться переїхати в інше місто і бути прив'язаним до виплат стипендії. На жаль, розмір стипендії не дозволяє максимально поринути в студентство. Найчастіше, її вистачає тільки на харчування. А так хочеться придбати нові речі, гаджети, відвідувати модні тусовки і клуби.

Зіткнувшись з нестачею коштів, студенти намагаються поєднувати роботу з навчанням. Не завжди це офіційна робота з високим доходом, яка дозволила б взяти кредит в банку.

Компанія Crediton йде на зустріч бажанням студентів! Оформити мікрокредит з 18 років може будь-хто, без підтвердження факту навчання або офіційного працевлаштування.

Для оформлення позики з 18 років необхідний мінімальний пакет документів, який включає в себе тільки паспорт та ІПН. Також, необхідно мати банківську карту, на яку будуть зараховані кредитні кошти.

Відвідавши сайт і скориставшись кредитним калькулятором, можна ознайомитися з умовами кредитування. Для цього необхідно ввести потрібну суму і термін кредитування. На екрані моментально відобразиться ставка, рекомендована до сплати по закінченню кредитного терміну.

Якщо кредит оформляється вперше, то введені обмеження. Максимальна сума першого позики може скласти до 4000 грн. на термін до 28 днів. Після успішного використання першого кредиту, ставка і термін збільшуються. В подальшому, можна оформити позику для 18-річних на суму до 10000 грн. і на термін до 6 місяців, з можливістю пролонгації до 3 років.

Це достатня сума коштів для вирішення фінансових труднощів молоді. Найголовніше, що потрібна сума може з'явитися на карті в лічені хвилини, коли то так необхідно!


Як отримати кредит з 18 років в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит з 18 років за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит з 18 років на картку миттєво

Коли ти молодий і стикаєшся з фінансовими труднощами, складно об'єктивно оцінити ситуацію. Найчастіше студенти один у одного позичають кошти, що в подальшому відображається на міжособистісному спілкуванні. Та й знайти потрібну суму у друзів не завжди виходить.

З 18-річного віку, можна оформляти банківські кредити. Для цього необхідно підготувати величезний пакет документів і навіть більше. Часто вимагають нотаріально завірений дозвіл від поручителів на видачу кредиту, довідки про доходи поручителів, і навіть згода іншого з подружжя поручителів на оформлення кредиту.

Оформлення банківського кредиту пов'язане з відвідуванням банківських установ. Графік роботи банків часто збігається з робочими годинами позичальника або часами відвідування ВУЗу. Таким чином, студент не може викроїти і години на зустріч з працівником банку.

Але є просте рішення від Crediton. Для цього не треба виходити з дому, кімнати або навіть аудиторії! Сидячи прямо за студентською партою, можна оформити швидкий онлайн кредит з 18 років.

Один раз скориставшись кредитним калькулятором, можна переконатися, що кредит в 18 років доступний. Ніяких прихованих платежів і комісій. Вказавши суму і термін позики в потрібних полях, відобразиться сума, рекомендована до повернення. Все чесно і прозоро.

Кредит можна взяти на суму до 10000 грн і термін до 6 місяців. При першому зверненні, максимальна сума кредитування становить 4000 грн. до 28 днів. Можлива послуга пролонгації терміну виплати кредиту, за умови оплати процентної ставки.

Оформлення кредиту займе кілька хвилин. Для цього необхідно заповнити заявку, в якій вказати паспортні дані, ідентифікаційний номер і номер банківської карти, куди будуть зараховані необхідні грошові кошти.

Відразу, після розгляду заявки, довгоочікувана сума виявиться на Вашому рахунку. Всього пара хвилин, і можна сміливо використовувати кошти в потрібних цілях.

Немає потреби у вказівці поручителів, застави особистих речей або надання великої кількості довідок. Немає потреби ходити в відділення банків і прив'язуватися їх до розташування.

Послуга кредиту в 18 років доступна в будь-якій точці країни. Необхідний тільки доступ в мережу Інтернет і пара вільних хвилин.

Завдяки тому, що весь процес кредитування відбувається за допомогою інтернет, пролонгація позики, його погашення і інші маніпуляції з кредитом відбуваються безпосередньо на сайті компанії Кредитон. Не потрібно шукати термінали та відділення банків.


Взяти кредит в 18 років в містах України

Скористатися кредитом в 18 років може будь-хто, без прив'язки до місця розташування. Можна перебувати в столиці, невеликому містечку або навіть невеликому селищі. Перебуваючи безпосередньо на заняттях або на робочому місці можна оформити швидкий кредит.

У будь-який час доби, в будь-який день тижня, з будь-якого міста України (крім Криму та окремих частин Донецької і Луганської області) можна швидко отримати необхідну грошову допомогу.

Позику можна оформити навіть у святкові дні. Для цього немає необхідності отримувати довідки і шукати поручителів. Досить мати вільний доступ на сайт нашої компанії і трохи вільного часу.

Компанія Crediton готова запропонувати фінансову допомогу в реалізації навіть найсміливіших бажань молоді.

Окрім напрямків: "Кредит з 18 років в Україні" нас ще шукають за тегами: