1. Головна
  2. Кредит для пенсіонерів

Кредит для пенсіонерів

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 08 листопада

Оформити кредит для пенсіонерів в Crediton?

З виходом на пенсію рівень доходів зменшується. Тарифи на комунальні платежі підвищуються, ціни на продукти харчування зростають. Рівень і якість життя змінюється і не завжди в кращу сторону.

Зіткнувшись з необхідністю додаткових грошових коштів пенсіонеру особливо і нема куди звернутися. Банки вимагають довідки про доходи, зазначення поручителів, застави і гарантії, що кредитні кошти будуть повернуті. Оскільки пропонуючи кредит пенсіонеру, банківські працівники мають врахувати всі ризики, пов'язані зі здоров'ям і якістю життя позичальника. Дуже часто можливість кредитування клієнта обмежується віком.

Компанія Crediton пропонує пенсіонерам онлайн кредит на карту на вигідних умовах з наданням мінімального пакета документів.

Для отримання позики необхідно надати тільки паспортні дані та ідентифікаційний код. Також знадобиться номер банківської карти, на яку буде перераховано запитувана сума коштів.

Що б оформити кредит для пенсіонерів треба в онлайн калькуляторі вказати суму кредиту і термін на який береться позика. На екрані відразу буде вказано сума необхідна для погашення позики з урахуванням всіх комісій і відсотків. Ніяких додаткових платежів.

Максимальна сума для першого кредитування становить 4000 грн. на 28 днів з можливістю продовження терміну позики. Якщо умови повернення будуть дотримані, то сума і термін наступного кредиту зростає. Максимальна сума позики становить 10000 грн. на термін до 6 місяців з можливістю пролонгації до 3х років.

Після чого, необхідно заповнити заявку. У ній вказуються паспортні дані, ІПН і номер банківської карти. Заявка розглядається лічені хвилини. Після чого, необхідна сума зараховується на зазначену в заявці карту.

Вся процедура кредитування відбувається безпосередньо на сайті компанії Crediton. Для цього потрібен лише доступ в Інтернет.

Як отримати кредит пенсіонеру в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит пенсіонеру за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики пенсіонеру протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит пенсіонеру на картку миттєво

Ринок кредитування України надає достатню кількість кредитних програм для пенсіонерів. Але всі вони мають свої особливості.

Деякі банки обмежують позичальника по віці. Наприклад, клієнт повинен мати вік до 60 років. І якщо вік хоч на рік більше - в кредиті відмовлять.

Також, потрібна застава. Для отримання кредиту у банку необхідно закласти особисті предмети (дорогоцінні метали, предмети розкоші, цінні папери, техніку та ін.) або майно (нерухомість і транспорт).

Для взяття кредиту в банківській установі важлива кредитна історія і наявність поручителів. Банки моментально перевіряють кредитні історії всіх близьких родичів позичальника, їх майно.

При цьому, банки вимагають достатню кількість документів. Крім паспорта, ІПН і пенсійного посвідчення знадобиться довідка з пенсійного фонду, довідка про доходи, документи, що підтверджують право на власність майна та ін.

Основне з умов кредитування у банках - це страхування життя позичальника. Відмовитися від даної послуги немає можливості, так як сума страховки найчастіше включається в відсоток виплат.

На жаль, дуже велика кількість відмов у кредитуванні пенсіонерів. Не дивлячись на всі зібрані і правильно оформлені документи.

Але це не привід впадати у відчай. Компанія Кредитон готова надати кредит будь-якому пенсіонеру, незважаючи на його вік та кредитну історію. Без довідок, застав і поручителів.

Кредитування відбуваються за допомогою Інтернету. Для цього не потрібно їхати до відділення банку і оформляти договори, чекати їх підписання. Необхідно зайти на сайт, скористатися кредитним калькулятором і заповнити заявку.

Перелік документів, необхідних для взяття кредиту пенсіонером мінімальний: паспорт, ІПН і номер банківської карти. Ця інформація онлайн вказується в анкеті заявника.

Необхідні кошти надійдуть на карту відразу після підтвердження заявки.

Вам не потрібно пояснювати на що Вам потрібні кошти. Це може бути придбання техніки, подорож, про яку Ви все життя мріяли, оплата лікування або медикаментів, ремонт в будинку та ін.

До речі, оформити кредит для оплати лікування або покупку медикаментів можна перебуваючи в лікарняній палаті або біля каси аптеки. В даному випадку, необхідний тільки доступ до мережі Інтернет.

Для компанії Crediton не важливий Ваш вік, головне - реалізація Ваших бажань.

Взяти кредит для пенсіонерів в містах України

Для оформлення кредиту для пенсіонерів абсолютно не важливо Ваше місцезнаходження. Завдяки тому, що весь процес кредитування налаштований онлайн, займ для пенсіонера можна оформити з будь-якої точки України (крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської області). Взяти позику онлайн можна сидячи в улюбленому дивані, не виходячи з дому. Тепер немає необхідності відвідувати фінансові установи, чекати черги і вчитуватися в договір.

Досить зайти на сайт і оформити заявку на кредит. Гроші в найкоротші терміни надійдуть на вказану карту і Ви зможете сміливо ними розпоряджатися. Без застав, поручителів, довідок та інших атрибутів банківської сфери.

Мрії завжди повинні здійснюватися! А особливо в такому поважному віці!

Окрім напрямків: "Кредит для пенсіонерів" нас ще шукають за тегами: