1. Головна
  2. Кредит для пенсіонерів

Кредит для пенсіонерів

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Crediton – швидкі кредити пенсіонерам!

Часто пенсія означає не лише вихід на заслужений відпочинок, а й суттєве зниження доходів. Комунальні тарифи, як і ціни на продукти харчування, стрімко зростають. Якість життя змінюється і не завжди на краще.

Як правило, звернутися пенсіонеру з питання додаткових коштів немає до кого. Традиційні фінустанови в особі банків вимагають довідки про офіційний дохід, інформацію про поручителя. Щоб надати кредит для пенсіонера навіть на невелику суму, багато компаній вимагають оформлення під заставу. Співробітники наполягають на тому, щоб позичальник дав надійні гарантії про те, що борг буде повернено точно. У разі банки керуються принципом, у якому враховуються ризики, пов'язані з почесним віком клієнта, його здоров'я та фінансовому становищі. Тому не виключені відмови у зв'язку з настанням певного віку людини. Що ж робити у такому разі?

Зверніться до компанії Crediton. Тут пенсіонери, незалежно від віку, можуть оформити онлайн кредит на карту на вигідних умовах. При цьому потрібний мінімальний пакет документів. Щоб отримати позику, потрібні лише паспортні дані та індивідуальний номер платника податків (ІПН). Також необхідно надати номер банківської картки, яку і відбудеться зарахування коштів.

Бажаєте оформити кредит для пенсіонерів? Зайдіть на сторінку з онлайн-калькулятором на нашій компанії. Вкажіть потрібну суму позики в спеціальному полі, нижче термін погашення заборгованості. Після цього програма в автоматичному режимі прорахує та виведе на екран підсумкову суму, яку необхідно буде внести у день ліквідації боргу. Жодних прихованих відсотків і комісій, рівно стільки, скільки покаже онлайн-калькулятор.

Якщо Ви звертаєтеся до фінансової компанії «Кредитон» уперше, максимально можлива сума кредиту становить 4000 гривень терміном 28 днів. Однак, період погашення заборгованості можна продовжити. У майбутньому, за дотримання наших умов, можна буде оформити кредит і на велику суму: до 10000 гривень терміном до 6 місяців. Можливість пролонгації виплати – до 3 років.

Наші умови Вас цілком влаштовують? Тоді переходьте до заповнення заявки на веб-сайті. У спеціальній формі потрібно вказати дані з паспорта, а також ІПН та номер банківської картки. Узгодження позики відбувається в найкоротший термін і зазвичай триває кілька хвилин. Після схвалення кредиту відбувається зарахування всієї суми на картку, яку Ви зазначили раніше. Оскільки всі операції відбуваються виключно на зручному онлайн-сервісі простих фінансових послуг Crediton, потрібне лише безперебійне підключення до Інтернету. Виходити з дому немає потреби.

Як швидко та просто отримати кредит пенсіонеру?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит пенсіонеру за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики пенсіонеру протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит пенсіонеру на картку миттєво

1. Заповнити заявку на сайті (займає максимум 10 хвилин)

2. Дочекатись схвалення позики для пенсіонерів (не більше 5 хвилин)

3. Отримати миттєво кредитні кошти на вказану картку

Так, український ринок кредитування для пенсіонерів представлений численними варіантами. Проте всі вони мають один істотний недолік, що ґрунтується на вікових обмеженнях запозичення. Наприклад, більшість банків та фінансових установ ставлять клієнтам умову: можливість оформлення кредиту – до 60 років. Якщо людина старша хоча б на 1 рік, їй зі стовідсотковою ймовірністю відмовлять у позиці.

Крім того, банки з негнучкими умовами для пенсіонерів вимагають оформлення під заставу особистих речей (дорогометалів, предметів розкоші, цінних паперів, техніки тощо) або майна (нерухомості та транспортних засобів). Співробітники подібних банків ретельно вивчають кредитну історію того, хто звернувся, і вимагають надати згоду поручителя та його дані. Більше того, перевіряються кредитні історії та членів сім'ї, їх добробут. Не факт, що кредиторів влаштують результати моніторингу, тому часто пенсіонеру відмовляють у позиці.

Викликає дискомфорт та тягомотина з документами, коли, крім паспортних даних та ІПН, потрібні ще: пенсійне посвідчення, довідка про доходи з Пенсійного фонду, документи з правом на власність майна тощо.

Однією з важливих умов, яку висувають банки пенсіонерам, є страхування життя. І зазвичай відмовитися від цієї послуги неможливо, оскільки суму страхового поліса включають у відсоток виплат за кредитом.

Але навіть у разі надання всього пакету документів та дотримання умов банку, пенсіонеру можуть відмовити у позиці без пояснення причин.

Не впадай у відчай! Фінансова компанія "Кредитон" до Ваших послуг. Тут надається кредит для пенсіонерів, незалежно від віку та добробуту позичальника. Не має значення і кредитна історія, не потрібні будь-які довідки, внесення застави та поруки. Тільки одне – доступ до Інтернету. Тому необхідність відвідування відділення банку та оформлення договору, очікування схвалення за кредитом відпадає. Просто зайдіть на сайт нашої компанії, скористайтесь кредитним калькулятором та заповніть онлайн-заявку.

Ми маємо мінімальний пакет необхідних документів: паспорт, ідентифікаційний номер, номер картки будь-якого українського банку. Всі дані вносяться позичальником під час реєстрації в анкеті на веб-порталі. Як тільки заявку буде надіслано та схвалено, кошти тут же надійдуть на вказаний картковий рахунок.

Ви звільняєтеся від необхідності пояснювати причини позики. Це – Ваша особиста справа. Оформити кредит для пенсіонерів можна на покупку техніки або для туристичної поїздки, щоб сплатити за лікування або придбати медикаменти, зробити ремонт або заплатити за навчання онуків.

Якщо Ви перебуваєте у лікарні, не хвилюйтеся про гроші, отримати необхідні засоби для лікування можна прямо у медичному закладі. Потрібно купити ліки, а в аптеці Ви виявили, що грошей недостатньо? Зайдіть на зручний онлайн-сервіс простих фінансових послуг Crediton та оформіть кредит, не відходячи від каси. Для нас не має значення Ваш вік, важливе втілення Вашої мрії чи бажання.

Кредит для пенсіонерів – у будь-якому місті України!

Ваше місце розташування абсолютно не важливо при оформленні позики. Оскільки вся процедура відбувається онлайн, Ви можете перебувати у будь-якому населеному пункті України (крім Криму, певних частин Луганської та Донецької обл.).

Зручно розташувавшись на дивані у себе вдома, Ви можете подати заявку протягом кількох хвилин і так само швидко отримати гроші на свою картку. Без застави, поруки, довідок та іншої банківської атрибутики.

Мрії мають збуватись, особливо на пенсії!

Окрім напрямків: "Кредит для пенсіонерів" нас ще шукають за тегами: