1. Головна
  2. Кредит інвалідам

Кредит інвалідам

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Кредит інвалідам - 2 і 3 групи

Опинившись в ситуації, коли дуже потрібні гроші, людям з інвалідністю нікуди звернутися за допомогою. Соціальні виплати мізерно малі і не забезпечують покриття потреб людини. Не всі особи з інвалідністю мають можливість працювати в силу фізичних особливостей.

Слід зазначити, що банки дуже неохоче дають схвалення на отримання кредиту людиною з особливостями. Відмови часто пов'язані з упередженнями з приводу працездатності клієнта і гарантіями повернення кредитних коштів.

Що ж робити, коли терміново потрібні гроші, а взяти їх ніде - банки відмовляють, і родичі теж в складному фінансовому становищі?

Crediton пропонує вигідні умови кредитування для інвалідів 2 і 3 групи. Немає необхідності збирати довідки, підтверджувати інвалідність, надавати гарантії повернення позики та інше.

Отримати мікрокредит інвалід може лише за допомогою паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти. Немає потреби залишати звичне місце або їхати в офіс.

Вся процедура кредитування відбувається за допомогою інтернет. Тому люди з особливостями можуть не виходячи з дому оформити отримання необхідної суми.

Для ознайомлення з умовами кредитування, скористайтеся кредитним калькулятором на сайті Кредитон. Введіть суму та термін дії позики. Калькулятор-онлайн моментально відобразить суму, рекомендовану до оплати по закінченню зазначеного терміну.

Перший кредит можна оформити на суму не більше 4000 гривень на термін, що не перевищує 28 днів. За умови своєчасного погашення першого позики, сума і терміни кредитування автоматично збільшуються. Таким чином, в подальшому, можливе оформлення позики на суму до 10000 гривень до 6 місяців.

Передбачена послуга пролонгації позики. Можлива відстрочка виплати кредиту інвалідом, за умови сплати обов'язкових платежів.


Як отримати кредит інваліду?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит для інвалідів за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту для інвалідів протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит для інвалідів миттєво

Оформити кредит інваліду тепер простіше простого. Досить мати паспорт, ідентифікаційний код і платіжну карту будь-якого банку країни. Скористатися позикою може тільки повнолітній громадянин України.

На відміну від банків, Кредитон пропонує рівні умови кредитування інвалідам та іншим клієнтам сервісу. Без додаткових платежів або збільшення процентної ставки.

Використавши кредитний калькулятор, ознайомтесь з умовами кредитування. Після чого, заповніть анкету на отримання позики. У заявці на кредит для інваліда необхідно вказати паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок пластикової карти, номер мобільного телефону та електронну пошту.

Заявка на отримання позики для інвалідів буде знаходиться на розгляді лічені хвилини. Схвалення на отримання позики зазвичай надходить впродовж 5 хвилин. Одночасно з підтвердженням дозволу на кредит, на Ваш рахунок надійде потрібна сума.

Слід звернути увагу, що відмова в отриманні кредиту часто відбуваються через граматичних помилки під час заповнення заявки. У разі коректного заповнення анкети, ймовірність отримати кредит інваліду становить 99%.


Використовувати отримані кошти можна на будь-які потреби:

  • оплата комунальних платежів;
  • медичне обслуговування;
  • придбання лікарських препаратів;
  • покупку медичної техніки (тонометри, глюкометри, товари для реабілітації, бандажі та ін.);
  • придбання техніки, гаджетів;
  • оплату освіти чи освітніх програм.

Список можна нескінченно продовжувати. Немає необхідності звітувати на що були витрачені кредитні кошти або на що береться позика. Ви маєте право розпоряджатися кредитом на свій розсуд!

Повернути позику інваліду 2 і 3 групи не складе труднощів. Передбачено велику кількість варіантів погашення заборгованості.

Оплата можлива як готівковим так і безготівковим способами оплати.

Безготівковою формою сплати погасити кредит можна в Особистому кабінеті на сайті Кредитон, в інтернет-банкінгу до якого прив'язана Ваша платіжна карта або за допомогою платіжного онлайн сервісу EasyPay.

Готівкою повернути позику можливо в касі відділення будь-якого діючого банку або за допомогою найближчого платіжного терміналу.

Сервіс отримання кредиту людям з особливостями доступний цілодобово. Без перерв і вихідних. Оформляйте швидкозайм в будь-який час. Вночі та навіть у святкові дні можливо вирішити фінансові труднощі протягом 10 хвилин.


Взяти позику інваліду в містах України

Завдяки тому, що весь процес кредитування відбувається за допомогою мережі Інтернет, скористатися послугою кредитування для інвалідів можливо з будь-якого міста України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей).

Немає необхідності залишати звичне місце і їхати в пошуках найближчого відділення фінансової установи. Досить мати доступ в інтернет з мобільного пристрою і пару вільних хвилин.

Наявність інвалідного посвідчення - не привід обмежувати себе в чому-небудь. Широке поширення і розвиток по всьому світу отримує інклюзивна освіта і навіть інклюзивний туризм.

Не обмежуйтеся своїм місцезнаходженням! Тим більше, що керувати своєю кредитною історією Ви зможете з будь-якої точки країни.

Окрім напрямків: "Кредит інвалідам" нас ще шукають за тегами: