1. Головна
  2. Споживчий кредит онлайн

Споживчий кредит онлайн

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 17 червня

Як отримати споживчий кредит в Crediton?

Споживчий кредит онлайн в Україні доступний в будь-якому банку. Достатньо звернутися в будь-який банк країни, надати документи, підписати договір і кошти готові до використання. Начебто все просто, але зіткнувшись з необхідністю оформлення позики, стикаєшся з певними труднощами. 

Виявляється, в банк необхідно надати: довідку з місця роботи про заробітну плату із зазначенням посади, дані поручителів, заставу (під який береться кредит) та ін. Також, необхідно вказати причину оформлення кредиту, тобто, потрібно обґрунтувати на що саме потрібен позику.

Всі ці умови не завжди зручно виконувати, особливо якщо знаходишся у відрядженні або в іншому місті.

Завдяки компанії Crediton оформлення споживчого кредиту онлайн займає лічені хвилини. Без довідок, без відвідування відділень банківських установ, без застави та поручителів.

Для оформлення позики необхідно мати мінімальні пакет документів: паспорт, ідентифікаційний номер та діючу пластикову карту будь-якого банку України.

Отримати споживчий займ тепер простіше простого. Ознайомитися з умовами кредитування можна за допомогою онлайн-калькулятора. Позначте суму, необхідну в кредит, і терміни погашення позики, а кредитний калькулятор прорахує суму до повернення з урахуванням комісій.

У зазначений термін, Ви повертаєте рівно ту суму, яку визначить калькулятор при розрахунку суми до повернення. Без додаткових платежів і комісій.

Оформити кредит можна навіть при наявності діючих кредитів. Використовувати споживчий кредит онлайн можна на погашення попередньої позики.

Немає необхідності пояснювати і звітувати на що саме будуть витрачені кредитні кошти. Відразу з моменту зарахування грошей на рахунок, їх можна використовувати на будь-які цілі.

1
Заповніть онлайн заявку на споживчий кредит за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на картку протягом 5 хвилин
3
Отримайте споживчий кредит на картку миттєво

Оформити споживчий кредит може будь-який повнолітній громадянин України. Немає обмежень за віком, статтю, статусом. Однакові умови кредитування отримують студенти, пенсіонери, батьки в декреті і навіть бізнесмени.

У перший раз кредит на покупку товарів і послуг можна оформити на суму не більше 4000 грн. Погасити перший займ доведеться впродовж 28 днів.

За умови своєчасного погашення першого позики, сума і термін наступних кредитів зростає. Таким чином, в наступний раз доступна сума до 10000 грн., на термін до 6 місяців. Передбачена послуга пролонгації позики, за умови сплати обов'язкових платежів.

Для отримання кредиту необхідно ознайомитися з умовами кредитування та заповнити заявку на отримання споживчої позики онлайн.

Оформити заявку на кредит можна безпосередньо на сайті компанії Кредитон. У ній потрібно вказати: паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок банківської карти, номер телефону та електронну пошту.

Заявка вирушає на розгляд і протягом 5 хвилин на пошту приходить схвалення заявки на кредитування. За умови коректного заповнення анкетних даних, ймовірність отримати кредит становить 99%.

Після отримання підтвердження, кредитні кошти моментально зараховуються на вказаний в заявці рахунок банківської карти. Гроші відразу готові до використання на будь-які Ваші потреби.

Використовувати споживчий кредит можна на:

• оплату комунальних платежів;

• придбання продуктів харчування;

• погашення попередніх кредитів;

• покупку техніки, гаджетів, автомобіля;

• ремонт квартири (будинку), техніки чи автомобіля;

• оплату медичних послуг, в тому числі оперативного втручання;

• послуги індустрії краси (навіть, пластичних операцій).

По завершенню терміну кредитування, з погашенням споживчого позики не повинно виникнути труднощів. Повернути кошти можна як готівковим так і безготівковим способом оплати.

Готівкою сплатити позику можна в платіжних терміналах або в касі відділення будь-якого діючого банку.

Безготівковий спосіб оплати доступний за допомогою платіжного сервісу EasyPay, інтернет-банкінгу, до якого прив'язана платіжна карта, або за допомогою "Особистого кабінету" на сайті Кредітон.

Оформити споживчий кредит онлайн можна 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Завдяки тому, що всі процеси управління кредитом доступні за допомогою мережі Інтернет, залишити заявку на отримання коштів, продовжити термін дії кредиту і навіть погасити позику можна в будь-який час доби перебуваючи в будь-якому куточку країни.

Взяти споживчий кредит в містах України

Отримати споживчий кредит можна в будь-якому місті України (крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської областей). Оформити кредит можна перебуваючи в одному місті, а погасити - в іншому. Тепер не треба бути прив'язаним до місця розташування відділень фінансових установ. Керуйте своїм кредитом з усіх куточків країни!

Завдяки широкому покриттю і розвитку мобільного інтернету, скористатися послугою споживчого мікропозик можна безпосередньо за допомогою мобільного телефону. Взяти кредит можна підкоряючи Карпати, а погасити - купаючись в Чорному морі.

Кредитон пропонує безмежні можливості по управлінню позикою і кредитною історією в цілому. Подорожуйте, розвивайтеся і забудьте про тимчасові фінансові труднощі!

Окрім напрямків: "Споживчий кредит онлайн" нас ще шукають за тегами: