1. Головна
  2. Кредит без довідок і поручителів

Кредит без довідок і поручителів

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 11 липня

Отримати кредит без поручителів в Crediton

Складаються ситуації, коли зіткнувшись з фінансовими труднощами немає на кого розраховувати. Готівка потрібна терміново, а допомогти нікому. Банки вимагають довідки, вказівки поручителів і застави майна. Подібну ситуацію може врятувати швидкий кредит онлайн на картку без довідок та поручителів. 

Тепер кредит легко оформити без довідок про працевлаштування і заробітну плату. Навіть з поганою кредитною історією можна взяти в позику онлайн.

Оформлення займає лічені хвилини і вимагає мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код і кредитну картку.

З умовами кредитування можна ознайомитися за допомогою кредитного калькулятора. Для цього треба ввести суму позики і термін на який необхідно кредит. Калькулятор в лічені секунди розрахує підсумкову суму повернення по кредиту. Ніяких додаткових комісій і прихованих платежів. По закінченню терміну кредиту оплачується рівно та сума, яка була позначена онлайн-калькулятором при оформленні позики.

При першому зверненні в Crediton можна оформити гроші до зарплати без довідок на суму до 4000 грн. на термін до 28 днів з можливістю пролонгації. У наступні рази сума і термін кредитування збільшуються до 10000 грн. і 6 місяців, відповідно. Позику можна продовжити при обов'язковій оплаті процентної ставки.


Як можна отримати кредит без поручителів в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит без довідок за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики без поручителів протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит без довідок та поручителів миттєво

Взяти кредит без поручителів може будь-який громадянин України, що досяг повноліття (18-річного віку).


Для оформлення кредиту потрібно:

- паспорт;

- ідентифікаційний код;

- діюча банківська карта будь-якого банку України.

Заповнення заявки на кредитування займає кілька хвилин. Необхідно вказати паспортні дані, ІПН, номер кредитної картки (на яку будуть зарахована кредитна сума), номер мобільного телефону і електронна пошта.

Слід зауважити, що немає потреби в наданні кредитної історії, довідок від роботодавця і вказівки поручителів.

Анкета буде на розгляді кілька хвилин. Після схвалення заявки на кредит, вся сума позики буде зарахована на вказаний в заявці рахунок карти. При правильному заповненні бланка, відмов майже не буває.


Все що потрібно для отримання необхідних грошей в Crediton:

1. Заповнити заявку.

2. Надіслати заявку на розгляд.

3. Отримати гроші на карту.

Без черг, без довідок, без поручителів, без застави. Все гранично просто і швидко.

Ніяких додаткових платежів і комісій. По закінченню терміну кредитування погашається рівно та сума, з якої Ви ознайомилися в день заповнення заявки.


Позика без довідок і поручителів в Crediton

Оформляючи кредит в банківській установі завжди потрібно пояснювати на що береться кредит і обумовлювати гарантії його погашення. Часто під привабливо низькими відсотками ховаються додаткові платежі і комісії.

Компанія Кредитон вірить своїм клієнтам і готова запропонувати будь-яку суму у зручний для Вас час.


Основні причини взяти кредит саме в Crediton:

- без довідок і поручителів;

- цілодобово і без вихідних;

- без відмови;

- не потрібно доводити причини взяття позики;

- можна скористатися з будь-якої точки країни;

- без застави майна та особистих речей;

- без кредитної історії;

- з мінімальним пакетом документів;

- моментальне підтвердження заявки на кредит;

- без відвідувань офісів і розмов зі співробітниками компанії;

- можливе оформлення без офіційного працевлаштування і т.д.

Позика без довідок і поручителів можна використовувати на оплату навчання, на весілля чи інший урочистий захід, придбання одягу або техніки, оформлення страховки, покупки автівки, відкриття бізнесу, оплату медичних послуг (в тому числі пластичних операцій) і навіть на оплату комунальних послуг.

Все більше і більше клієнтів переконуються у вигідних умовах кредитування і зручному управлінні позикою.


Як повернути кредит без поруки?

Погасити кредит без поручителів можна кількома способами, в залежності від форми оплати:


Готівкова:

1. Відділення банку

Для оплати у відділенні будь-якого банку досить надати касирові платіжні реквізити компанії Кредитон, номер кредитного договору та суму для погашення позики. В даному випадку стягується комісія за проведення банківської операції згідно з розцінками даного банку.


2. Платіжний термінал

 У розділі "Банківські операції" необхідно вибрати компанію Кредитон. Далі вказується номер договору, номер телефону і вводиться сума платежу.


Безготівкова:

1. Сайт Кредитон

У розділі "Мої кредити" можна погасити активні кредити. Для цього в "Деталі" необхідно натиснути "Погасити". На екрані відобразиться рекомендована до оплати сума. Вказавши карту і суму платежу необхідна сума буде погашена моментально.


2. Інтернет-банкінг

У банкінгу, до якого прив'язана платіжна карта, можна зробити платіж по кредиту. Для цього необхідно ввести платіжні реквізити Кредитон і вказати суму повернення.


3. EasyPay

У розділі "Фінансові послуги" необхідно знайти компанію Кредитон. Після, потрібно ввести номер договору і суму заборгованості. Кредит буде погашений в лічені хвилини.


Взяти позику без довідок в містах України

Оформити позику без довідок можна з будь-якої точки країни, без прив'язки до місця розташування. Основна умова - доступ в мережу Інтернет.

Взяти позику можна перебуваючи вдома, на роботі, в магазині, ресторані, в аптеці або відвідуючи медичний заклад і т.д. Зовсім не важливо Ваше поточне місце розташування. Не потрібно відвідувати офіси, стояти в чергах і тижнями чекати схвалення кредиту. Всього кілька хвилин і потрібна сума вже на Вашому рахунку.

Послуга швидкого кредитування без надання довідок від Кредитон доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень. З будь-якого міста України (крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської області).

Моментальний кредит на карту без зайвої суєти і мінімальним пакетом документів!

Окрім напрямків: "Кредит без довідок і поручителів" нас ще шукають за тегами: